Як скласти дитячий будиночок.

Дитячі вироби, аплікації, ліплення з пластиліну, орігамі - все це не тільки цікаво, а й корисно, оскільки розвиває художні навички, смак, дрібну моторику. Діти люблять будувати будиночки . Їх можна зробити з кубиків і пластиліну. Можна скласти з паперу. Найпростіший будиночок-орігамі робиться з кольорового паперу, без застосування клею і ножиць.
Вам знадобиться
  • -кольорова бумага;
  • -клей;
  • -ножницы;
  • -карандаш;
  • -линейка.
Інструкція
1
Виріжте з кольорового паперу квадрат будь-якої величини. Чим більше квадрат, тим більше домік.Сложіте квадрат навпіл. Зафіксуйте згин як слід. Отриманий прямокутник знову рівно складіть навпіл.
2
Розігніть прямокутник. У вас вийшло два квадрата. У кожному загніть бічну зовнішню сторону до середини прямокутника навпіл.
3
Зігніть один шар загнутих сторін назовні так, щоб між двома шарами паперу зверху виявився трикутник. Гарненько загладьте лінії згину. Це дах. У вас вийшов простий будиночок з двома ганочками під трикутними дахами.
4
Для дітей старшого віку можна запропонувати варіант іншого будиночка. Для цього вже знадобляться ножиці і клей, олівець і лінійка.
5
Візьміть аркуш кольорового паперу 16х21 см. Розкреслите його на 12 квадратів 5х5 см так, щоб у висоту вийшло 3 квадрата +1 см зверху, а в ширину відповідно 4 квадрата 5х5 см +1 см справа. Для зручності пронумеруйте їх олівцем, починаючи з верхнього ряду. Отже, в першому ряду у вас вийдуть квадрати 1-4, у другому - 5-8, у третьому - 9-12.
6
Відріжте зверху зайвий сантиметр ножицями так, щоб в першу і 3-му квадратах рівно посередині залишилося по 1см.
7
З правого боку заготовки також відріжте зайвий сантиметр близько 4-го та 12-го квадратів. Близько 8-го квадрата зайву частину відрізати не треба.
8
Зігніть заготовку по всіх намальованим лініях і міцно зафіксуйте згини нігтем або ножицями. Розгорніть малюнок знову і розріжте ножицями бічні сторони квадратів 1, 2, 3 від верхньої точки до точки початку наступного квадрата. Теж саме зробіть з нижніми квадратами 9, 10, 11. У вас вийшло шість надрізів: три зверху і три знизу.
9
Візьміть клей, послідовно загніть і склейте квадрат 2 і 4, а квадрат 5 приклейте до залишився необрізаний сантиметру праворуч від квадрата 8.
10
Склейте послідовно квадрати 9 і 11, потім зверху наклейте залишилися квадрати 10 і 12. Квадрати 1 і 3 - дах з трубою вашого будиночка. Тому слід їх приклеїти тільки в місці труби, тих самих необрізаних сантиметрів зверху заготовкі.Домік готовий. Тепер виріжте з контрастною папери вікна і двері і приклейте їх до стін.