Як зробити стік води.

Лазні на присадибних ділянках зазвичай мають стік використаної води в каналізаційну систему будинку. При будівництві літнього душа на дачній або садовій ділянці питання про відвід стічних вод стає особливо гострим. Нічого складного, як кажуть фахівці, у пристрої стоку немає, його вполе можна спорудити самостійно.
Інструкція
1
Насамперед, забетонують підлогу літнього душа так, щоб він мав нахил до зливу, який можна розташувати в будь-якій зручній точці. Поверх зливу зміцните залізну решітку з дрібними отворами, щоб виключити потрапляння сміття. На бетонну підлогу постеліть дерев'яний настил або решітку з струганих і відшліфованих рейок.
2
Відступіть від фундаменту душа 0,5 м і виройте яму для відводу води з того боку, куди виходить слів.Виройте невелику траншею, глибиною приблизно 1,5 м і довжиною до 5 м від зливної ями назовні. Наприкінці траншеї викопайте невеликий колодязь 1,5х1,5х1,5 м.
3
Повапните зливну яму і траншею стоку жирною глиною, залиште до повного висихання. Засипте їх шаром гравію, піску, відритої землею. Утрамбуйте.
4
На дно зливного колодязя також насипте гравій, пісок і утрамбуйте все землею. У вас вийшов природний стік води з душу. Мильна вода не повинна потрапляти у відкриті водойми, оскільки здатна порушити мікроклімат і чистоту озера або річки. Однак грунті вона не завдасть жодної шкоди.
5
Сток води можна обладнати і за допомогою труб. Тоді їх прокладають в траншеї на глибині більшою, ніж глибина промерзання ґрунту. Труби також виводять в колодязь, який засипають гравієм і піском, а потім прикривають кришкою з вентиляційним отвором. Вентиляція потрібна для того, щоб запобігти виникненню неприємних запахів.
6
Ще одним економічним способом влаштування колодязів для стоку води є використання покришок від великих автомобілів типу МАЗ. Якщо у вас є такі покришки, то ви можете викопати колодязь за їх розміром, покласти їх туди один на одного, засипати всередину гравій і пісок, а зверху накрити будь зручною кришкою з отвором для вентиляції. Покришки затримають осипання колодязя і розмивання його стін.
Перевести слово «стік» можна як «товарний залишок». Це речі, які довго лежать на складах виробників і магазинів. Велика завантаженість складів незатребуваною одягом, негативно впливає на кількість нового товару. Тому, великі магазини і фірми позбавляються від надлишку товарів, продаючи їх фірмам, які реалізують їх великим і дрібним оптом. Співпраця це взаємовигідно: виробники звільняють склади, а ми отримуємо велику кількість якісних товарів за доступною ціною.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Визначтеся для початку, що ви хочете купити в стоковому магазині. У мережі Інтернет існує велика кількість сайтів, які пропонують стоковий одяг оптом і в роздріб. Якщо ви хочете купити одяг оптом, для подальшої реалізації, вам варто звернути увагу на сайт стокового одягу www.stock-planet.ru Тут ви зможете купувати одяг партіями і поштучно, що важливо для дрібних оптовиків і роздрібних торговців. Крім того, потім ви зможете обміняти мінімум 50% придбаного товару на новий, що для продавця стоку дуже вигідно.
2
Зайдіть на www.stoksale.ru. Там ви дізнаєтеся про останні надходження стокового одягу відомих світових брендів. Асортимент одягу дуже великий. Крім дорослої одягу, ви зможете купити різноманітну дитячий одяг, взуття, парфумерію і не тільки це. Ви зможете подивитися фотографії моделей стокового одягу і взуття і вибрати те, що вам підійде.
3
Відвідайте сайт стокового одягу http://www.s-klad.ru. Там вам запропонують більше тисячі моделей не тільки чоловічого та жіночого одягу, також великий перелік дитячих товарів оптом. Крім того, ця стоковая оптова компанія реалізує стік і конфіскат від надійних торгових мереж і фабрик. При бажанні на фірмі можна отримати гігієнічні сертифікати на товар. Ціни вас приємно здивують, бо фірма працює безпосередньо, без посередників. Важливо й те, що фірма забезпечить вам безкоштовну доставку не тільки по Москві, але і в інші регіони Росії.
4
Перегляньте сайт http://radolina.info/, якщо вас цікавить стоковий одяг прямо з Європи. Вам запропонують високоякісну техніку, дитячий стік, взуття та одяг відомих світових фірм. Ви зможете отримати повну консультацію по цікавить вас по телефону.
5
Оберіть сайт www.avitex.net, якщо хочете купити потрібну стоковий річ через інтернет-магазин. Вам запропонують переглянути каталог одягу і вибрати те, що вам сподобається. Не виходячи з дому, ви зможете вибрати і купити певну модель на свій вибір за привабливою ціною.
Зверніть увагу
Заздалегідь уточніть всі умови покупки товару.
Корисна порада
Вибирайте фірму з хорошими відгуками.