Як підсилити сигнал мережі. Як Усичі мережу телефону.

Прогрес технологій мобільних телефонів не стоїть на місці. З'явилися нові стандарти мобільного зв'язку: порядком застарілі GPRS, EDGE, нове 3G, на підході вже 4G. Але, на жаль, нові технології в повному обсязі відчувають лише жителі мегаполісів.
Інструкція
1
У великому місті багато перешкод для хорошого прийому сигналу стільникового мережі. Це і підземні переходи, і висотні будівлі, метро, сигнал знижується навіть в автобусах і автомобілях. Посилити сигнал і домогтися впевненого прийому можна кількома способами. Якщо вам необхідно невелике посилення сигналу - придбайте антенний підсилювач. Використовувати його можна з будь-якими видами мобільних пристроїв. Підсилювач має невеликий розмір (приблизно 25 * 35 мм і 0,3 мм в товщину) і встановлюється під батарею мобільного телефону простим наклеюванням на задню панель. Антенний підсилювач перерозподіляє електромагнітну енергію і збільшує потужність переданого сигналу. Вартість - від 1000 рублів.
2
Для посилення сигналу в офісі, квартирі або підвалі, встановіть gsm-репитер. Він являє собою двонаправлений підсилювач антенного типу. Встановлюється репитер зовні будівлі. Принцип дії не відрізняється від звичайних антен, спочатку йде прийом сигналу, потім його посилення, і, безпосередньо, передача сигналу стільниковому телефону.Работает репитер в діапазонах 900 або 1800 МГц, а також підтримує частоти Damps, CDMA450, CDMA800. В зоні дії простого репитера кількість одночасно здійснюваних розмов досягає 12. Якщо ж говорити про дорогих складних системах, то планка одночасних розмов піднімається до 100-150. Вартість якісного gsm-репитера - близько 20 тисяч рублів.
3
Якщо вам недостатньо посилення сигналу від gsm-репитера, встановіть бустер.Бустер - це підсилювач сигналу gsm-стандарту, принцип дії практично не відрізняється від репитера. Різниця лише в тому, що бустер відправляє сигнал тільки на один телефон. Максимального посилення сигналу стільникового зв'язку можна домогтися підключенням бустера за допомогою gsm-дроти («через антенний адаптер»). До достоїнств бустера також можна віднести наявність фільтра придушення шумів і велику відстань прийому сигналу (не менше 30-35 км до «вишки»). Вартість бустера - від 10 тисяч рублів.