Як викликати редактор реєстру. Як викликати редактор реєстру windows 7.

Стандартний редактор реєстру включається корпорацією Microsoft в базовий набір програмного забезпечення всіх версій Windows. Однак ця програма не є часто використовуваної, тому посилання на її запуск виробник не помістив на видному місці графічного інтерфейсу. А в силу того, що редагування реєстру - це потенційно небезпечна для функціонування ОС операція, посилання на неї немає навіть в розділі службових програм головного меню Windows.
Інструкція
1
Відкрийте контекстне меню клацанням правої кнопки миші по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі. Для запуску редактора реєстру в ньому треба вибрати пункт, який так і називається - «Редактор реєстру».
2
Натисніть клавішу WIN або клацніть кнопку «Пуск» на панелі задач, якщо ярлика «Мій комп'ютер» немає на робочому столі. Якщо відображення цього компонента відключено в налаштуваннях системи, то знайти його можна в головному меню - клацанням правою кнопкою по пункту «Комп'ютер» ви відкриєте те ж саме меню з потрібним пунктом «Редактор реєстру».
3
Скористайтеся стандартним діалогом запуску програм, якщо чомусь не доступно контекстне меню компонента «Мій комп'ютер». Щоб його відкрити, натисніть сполучення «гарячих клавіш» WIN + R або виберіть пункт «Виконати» в головному меню на кнопці «Пуск». Наберіть команду regedit в поле введення і натисніть клавішу Enter або клацніть кнопку «OK». Виконання системою цієї команди відкриє вікно редактора реєстру.
4
Запустіть програму подвійним клацанням мишки, якщо інші способи недоступні. Знайти її в комп'ютері можна через вбудовану пошукову систему Windows. Для цього відкрийте головне меню на кнопці «Пуск». В Windows XP перейдіть в розділ «Знайти», виберіть пункт «Файли і папки» і в поле введення імені файлу надрукуйте regedit.exe і натисніть кнопку «Знайти». В Windows 7 просто надрукуйте regedit.exe в поле пошукового запиту. Після закінчення процедури пошуку в списку результатів буде одна або декілька посилань. Вам треба вибрати ту з них, у якої ім'я файлу точно збігається з regedit.exe без будь-яких доповнень, а адреса розміщення вказує на каталог, в який поміщена активна в даний момент операційна система.
5
Використовуйте провідник Windows для самостійного пошуку виконуваного файлу редактора реєстру, якщо немає бажання чекати поки пошукова система дійде до потрібної папки. Запустити провідник можна подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» або натисканням клавіш WIN + E (російська У). У провіднику треба перейти на системний диск, а потім в ту папку, куди встановлена поточна операційна система - найчастіше це диск C і папка Windows. У цій папці знайдіть виконуваний файл редактора реєстру (regedit.exe) і запустіть його.
За допомогою редактора реєстру досвідчені користувачі можуть призвести тонкі настройки операційної системи. Зміни, внесені в редактор реєстру, можуть привести до необоротних збоїв в системі, тому перш ніж працювати в редакторі, переконайтеся в правильності ваших дій.
Інструкція
1
Запустити редактор реєстру можна натиснувши кнопку «Пуск» на панелі задач Windows, а потім набравши команду regedit в розділі «Виконати».
2
Якщо команда набрана правильно, відкриється вікно редактора реєстру.
3
Якщо ви є єдиним користувачем комп'ютера, і впевнені, що заборона на включення редактора реєстру ні встановлено, вам потрібно зробити наступне: Введіть команду gpedit.msc у вже знайомому віконці «виконати». Далі зайдіть в розділ «Конфігурація користувача», потім «Адміністративні шаблони» - «Система» - «Зробити недоступними засоби редагування реєстру». Тут правою кнопкою миші виберіть пункт «Властивості» і в меню поставте значення «Вимкнути». Після цього знову введіть команду regedit в меню «Виконати». Редактор реєстру має запуститися.