Як встановити доводчик.

Сучасний дверний доводчик являє собою спеціальний пристрій, який призначений для того, щоб двері в квартирі закривалася сама. Все універсальні доводчики представляють собою пружину, яка містить певну жорсткість. Але, якщо вам хочеться, щоб двері в квартиру закривалася особливо тихо і плавно, то вам варто встановити доводчик спеціальної конструкції, яку можна постійно регулювати. В основі такого механізму лежить звичайна жорстка пружина, яка спеціально встановлена в універсальний металевий корпус, який заповнений машинним маслом. Саме за допомогою цього механізму в доводчики можна легко відрегулювати клапанами зміна швидкості закривання квартирної двері.
Інструкція
1
Є кілька видів установки доводчиків - для відкривання дверей усередину і на себе, а також при паралельному кріпленні ручки. Стандартна процедура установки доводчика відбувається за певним планом. Спочатку вибирається кут відкривання дверей і за допомогою використання розмірів її шаблону розмічаються 4 отвори на ваших дверей під доводчик, і два спеціальні отвори на самій коробці дверей під основу важеля.
2
Після того, як ви просвердлите ці отвори, необхідно буде закріпити спеціальний регульований важіль пристрою доводчика на вашому косяку дверної коробки за допомогою шурупів. При цій установці механізму доводчика, в нього поміщається основний важіль, і на квадратній осі доводчика надійно закріплюються його складові за допомогою гвинтів. Потім закріплюється вже сам корпус доводчика, і вибирається горизонтальне або вертикальне його розташування щодо двері. Тільки необхідно правильно розташувати гайку, яка регулює силу і жорсткість пружини, напроти вашого дверної коробки і її петлі.
3
Потім здійснюється остаточне регулювання довжини змінюваного механізму важеля так, щоб він був повністю перпендикулярний вашої коробці двері, і з'єднаний з основним важелем доводчика. Ось так, легко і просто можна встановити доводчик на будь-яку дверну коробку.
Доводчик двері - це дуже зручна конструкція, за допомогою якої можливе не закривати самостійно двері, при цьому вона плавно повернеться в початкове положення після відкриття. Область застосування доводчиків вельми різноманітна, їх застосовують як в побутових умовах, так і в офісних будівлях, магазинах і т.д.
Інструкція
1
Яким способом встановити доводчик двері залежить від вимог, що виставляються до цього пристрою, чи потрібно, щоб двері закривалися повільно, поступово прискорюючись або навпаки, сповільнювала своє прискорення, щоб уникнути гучного удара.Первий спосіб установки припускає дії, описані в інструкції фірми-виробника. Треба прикріпити плече важеля до корпусу пристрою. Використовуючи доданий до інструкції шаблон, намітити місця, де будуть розташовуватися отвори під шурупи, і просвердлити їх.
2
Щоб встановити доводчик дверей відповідно до другого способом, треба докласти доводчик до двері таким чином, щоб звернути в сторону дверних петель регулювальні гвинти. Потім прикріпити доводчик за допомогою шурупів, які входять у комплект пристрою і зафіксувати черевик на дверному обрамленні. Довжина передпліччя важеля доводчика повинна бути такою, щоб утворився прямий кут з дверима. Відповідно до інструкції комплектуючими гвинтами треба прикріпити плече важеля до башмака і відрегулювати силу закривання двері та її швидкість.
3
Ще одним способом установки дверного доводчика можна вважати метод паралельного важеля. Заведіть під верхній брусок двері важіль доводчика і складіть його за межами приміщення. Далі треба встановити доводчик за допомогою монтажного кронштейна, що входить згідно інструкції в комплект поставки, робіть це з того боку, де двері закривається. Встановлюючи доводчик методом паралельного важеля, стежте за тим, щоб звернення регулювальних гвинтів йшло у напрямку протилежно дверним петлям.
4
Щоб використовувати метод верхнього бруска дверної коробки, треба слідувати інструкції фірми-виробника. Прикріпити корпус пристрою над дверима до верхнього бруска двері і закріпити башмак на дверному полотні, проводити дії з боку закривання дверей.
5
Установка петлевого доводчика з використанням регульованої пружини досить проста. Замініть петльовим доводчиком стрижень дверної петлі. Перевірте відповідність технічних даних вазі двері, можливо, знадобиться установка декількох доводчиків.