Як включити задню швидкість. Як переключити на задню швидкість.

Давно відомо, що автомобіль сьогодні це не розкіш, а засіб пересування. Тому багато людей бажають навчитися керувати автомобілем і отримати права. При навчанні водінню їзда заднім ходом один з найскладніших і найнебезпечніших моментів. Але у багатьох учнів труднощі виникають ще при включенні задньої передачі.
Інструкція
1
Перед тим, як ви сідаєте керувати автомобілем, обов'язково пристебніть ремені безпеки. Навіть самі, здавалося б на перший погляд, незначні маніпуляції, пов'язані з управлінням автомобіля, можуть привести до небезпечних для життя і здоров'я наслідків.
2
Заведіть автомобіль і прогрійте двигун кілька хвилин. Подивіться в дзеркала заднього і бічного виду щоб уникнути наїзду на пішохода або на яку-небудь перешкоду. Більшість сучасних автомобілів оснащені спеціальними паркувальними радарами, які допомагають під час руху заднім ходом або парковки автомобіля в темний час доби, а також в обмеженому просторі.
3
Якщо у вас автоматична коробка передач, вичавіть педаль гальма, натисніть на кнопку-запобіжник на важелі перемикання передач і пересуньте його до позначки «R». Після цього на приладовій панелі ви побачите, що автомобіль переключено на задню передачу і готовий до пересування назад. Плавно відпустіть педаль гальма, і автомобіль почне рух заднім ходом.
4
Якщо ви володієте автомобілем з механічною коробкою передач, то тут можливі різні варіанти. Зазвичай на важелі перемикання передач є картинка включення швидкостей автомобіля. Різні схеми включення швидкостей залежать від коробки перемикання передач, встановленої на вашому автомобілі. Вона може бути чотирьох, п'яти і шести ступінчастою.
5
Після вивчення траєкторії включення задньої передачі, вичавіть педаль зчеплення і гальма одночасно. Ще раз переконаєтеся, що при русі заднім ходом ви не створите перешкод іншим учасникам руху і не зашкодить свій автомобіль. Утопите важіль перемикання передач і перемістить по траєкторії, зазначеної на картинці перемикання швидкостей. Після цього плавно відпустіть педалі гальма і зчеплення. Автомобіль почне рух заднім ходом. Вдалих вам поїздок і не забувайте дивитися в дзеркала заднього виду.