Як прибрати товсті щоки. Як преческой прибрати щоки.

Причиною появи пухких щік може бути неправильний баланс рідини в організмі або своєрідна форма скул. Не варто намагатися прибрати пухкі щоки кремами для схуднення - це може викликати роздратування і не дасть бажаних результатів.
Інструкція
1
Щоки можуть здаватися товстими через надлишок рідини в тілі. Ви зможете легко поправити контур обличчя і прибрати щоки, врегулювавши водний баланс в організмі. Зробити це можна за допомогою сечогінних трав або виключивши зі свого раціону гострі спеції і сіль. Невеликі фізичні навантаження і нормальний режим сну також допоможуть відновити водний баланс.
2
Хорошим засобом для корекції форми обличчя є японський масаж ассах. Він продовжує молодість шкіри, рівняє зморшки і підвищує тонус лицьових м'язів. Внаслідок чого, коригується форма обличчя, і зменшуються щоки. Найбільш ефективна вправа з методики ассах: зігніть руки в ліктях, покладіть долоні на щоки і злегка потягніть в сторони, після чого проведіть руками вздовж щік і шиї. Вправу слід виконувати два-три рази на день.
3
Спробуйте скористатися таким вправою: зробіть глибокий вдих, наберіть в рот повітря і щільно зімкніть губи. Тепер прикладіть долоні до щік і натисніть, намагаючись протистояти цьому тиску. Повторюйте вправу 7-8 разів.
4
Ще одна корисна вправа для поліпшення форми обличчя: засуньте за щоку великий палець, притискаючи його до ясен, і трохи відтягніть щоку зсередини. Напружуючи м'язи, намагайтеся тягнутися щокою назад до ясен. Таким же чином проведіть вправу для лівого боку обличчя.
5
Чтоб додати пружності щоках, виконуйте таку вправу: уявіть, що за щокою у вас кулька з повітря. Зусиллям м'язів, перекочуйте його в роті з однієї щоки в іншу через верхню губу. Таким чином, ви піднімете загальний тонус лицьових м'язів і зменшіть припухлість щік.
6
Іноді товсті щоки - це просто специфіка форми обличчя і скорегувати її можна тільки хірургічним шляхом. В крайньому випадку, спробуйте приховати повні щоки за допомогою аксесуарів або правильно підібраною зачіски.
7
Якщо ж причиною появи повних щік стали жирові відкладення, то впоратися з проблемою можна за допомогою збалансованої дієти і загального зниження ваги. При комплексному схудненні, саме обличчя стане тонше і витонченіше в першу чергу.
8
Ще один спосіб прибрати товсті щоки - це резекція тілець Біша, нескладна операція, яка зменшить обсяг нижньої частини щечной області. В результаті ви отримаєте трохи запалі щоки і красиво окреслену лінію скул.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rzet-O4tBrk