Як монтувати металопластикові труби.

На даний момент на зміну металу прийшли різні сучасні матеріали, зокрема, металопластик. Його важливим елементом є багатошарова структура, де посередині знаходиться алюмінієвий шар. Спільно з пластиком їх пов'язує особливий шар, який не дає трубі розшаровуватися. Таким чином металлопластиковая труба поєднує в собі два різних матеріалу і об'єднує гідності як металу, так і пластмаси.
Вам знадобиться
  • - кріплення,
  • - герметик,
  • - фітинги,
  • - металопластикова труба.
Інструкція
1
Візьміть металлопластиковую трубу і розмітьте її. Скористайтеся рівнем і олівцем, нанесіть лінію за місцем передбачуваного розміщення трубопроводу. Підрахуйте кількість необхідного матеріалу. Цей етап враховує декілька особливостей металопластикової труби . По-перше, хоча вона гнеться, це не означає, що поворотні фітинги не потрібні. Економити на фітингах не варто. По-друге, різати трубу можна звичайною ножівкою по металу, купувати спеціальні ножиці зовсім не обов'язково. По-третє, трубопровід повинен бути надійно закріплений.
2
Закріпіть кріплення металопластикового трубопроводу. Після того, як труба, фітинги, та інші комплектуючі закуплені, приступаємо безпосередньо до монтажу. Першим ділом монтуємо кріплення. Відстань між крепящими скобами не повинно бути більш, ніж один метр.
3
Зберіть металлопластиковую трубу. Для цього розберіть фітінг. Кільце ущільнювача з гайкою відразу одягніть на трубу, вже відрізану за розміром відповідно до схеми. Кінець труби розвальцьо викруткою або іншим інструментом. На штуцер фітинга, прямо на ущільнювальні гумки, нанесіть автомобільний герметик (можна обійтися без герметика, але є ризик, що сполуки потечуть).
4
Одягніть трубу на штуцер до упору. Якщо кінець труби був розвальцьованої занадто сильно, доведеться, все тієї ж викруткою (іншим інструментом), поправити краю. Зженете кільце ущільнювача до самого резьбового кінця фитинга і закрутіть гайку. Виконайте вищеописану операцію, зібравши весь трубопровід відповідно до схеми. Монтаж починайте від джерела водопостачання. Після складання трубопроводу необхідно почекати кілька годин, аби підсох герметик (якщо герметик не використовувався трубопровід готовий до використання відразу після збірки).
Зверніть увагу
Рекомендується уникати підключення змішувачів, водонагрівачів та іншого обладнання безпосередньо з металопластикової трубою. Скористайтеся гнучкою підведенням.