Як відкрити xlsx формат. Як відкрити файл формату xlsx office 2003.

Після виходу Microsoft Office 2003 чотири роки не було чутно про продовження серії офісних програм. Лише в 2007 році компанія Microsoft анонсувала вихід нового пакета програм. У новій версії було введено безліч новацій, одна з яких - новий формат файлів. На даний момент не всі користувачі операційних систем Windows встановили цю версію Microsoft Office, тому файли, збережені в Office 2007, не відкривались в Office 2003.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Microsoft Office 2003.
Інструкція
1
Як відкривати файли типу xlsx? Компанія Microsoft швидко відреагувала на проблему, що склалася, випустивши спеціальне доповнення до звичного для багатьох користувачів Office 2003. Це доповнення - свого роду утиліта, яка вшивається в пакет програм від Microsoft Office. Самі розробники стверджують, що проблеми із збереженням і відкриттям нових форматів ніколи не було, т.к. в Office 2007 є можливість збереження файлів під різні версії пакету офісних програм.
2
Якщо у вас є доступ до Office 2007, але працюєте ви з версією 2003 року, досить зберегти документ у форматі «97-2003». Для цього натисніть круглу кнопку з емблемою Microsoft і виберіть пункт "Зберегти як" (при виборі пункту «Зберегти» ви отримаєте файл нового формату). У вікні, виберіть формат файлу, найбільш підходящий вашого додатком, як правило, формат «97-2003».
3
Можна працювати з файлами нових форматів не вдаючись до додатків пакета Microsoft Office 2007. Це можна зробити за допомогою стандартного конвертера файлів, який може бути завантажений автоматично при оновленні операційної системи.
4
Якщо у вас до сих пір не активована опція «Автоматичної завантаження оновлень», її можна включити в апплете «Властивості системи» (для Windows XP): натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості ». У вікні, перейдіть до вкладки «Автоматичні оновлення» та активуйте відповідну опцію.
5
Управління опцією «Автоматичного оновлення» в операційній системі Windows 7 здійснюється через аплет «Центр оновлення Windows". Запустити його можна натиснувши меню «Пуск», ввівши в рядку пошуку слово «Центр». У списку знайдених результатів виберіть "Центр оновлення Windows» та запустіть його. У лівій частині вікна натисніть посилання "Налаштування параметрів» і включіть опцію «Автоматичної завантаження оновлень».
6
В деяких випадках оновлення для пакета Microsoft Office може не відбутися, т.к. за замовчуванням поновлення для прикладних програм є необов'язковими для завантаження, тому при включенні опції «Автоматичного оновлення» додайте можливість завантаження оновлень для пакета програм Microsoft Office.
7
Після завантаження відповідних оновлень необхідно перезавантажити комп'ютер і заново запустити документ з розширенням xlsx. Якщо документ був прочитаний, значить оновлення було встановлено правильно. Якщо ні, тоді можна скачати конвертер файлів з офіційного сайту розробника пакета програм Microsoft Office. Після його установки також необхідно перезапустити програму і перевірити її роботу з файлами нових форматів.
8
Також конвертер дозволяє зберігати файли формату xls в формат xlsx. Для цього необхідно відкрити файл з розширенням xls, натиснути меню «Файл», потім вибрати пункт "Зберегти як". В поле вибору формату файлу вказати xlsx замість звичного xls і натиснути кнопку «Зберегти».