Як фарбувати красиво вії. Як фарбувати очі біля ресніцвідео.

Для того, щоб погляд став ще більш виразним і привабливим, жіноча стать вдається до різноманітних хитрощів. Одним з основних способів є фарбування вій. Густих довгих вій можна добитися шляхом правильного нанесення на них туші.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з кольором. Всім дівчатам без виключення прекрасно підійде класичний чорний колір. Однак натуральним блондинкам фахівці радять використовувати туш більш світлих тонів. Оптимальним варіантом для них стане сіра або коричнева туш. В цьому випадку макіяж буде виглядати природно. Втім, покладатися потрібно в основному на власні уподобання, а також на той образ, який ви хочете добитися.
2
Як наносити туш? Слідуйте самому основному правилу, яке порушують практично всі. Чи не смотритесь з широко розкритими очима в дзеркало, поставлене прямо перед собою. Ви ризикуєте залишити відбитки від туші на верхніх століттях. Вії найкраще фарбувати, злегка закинувши назад голову. Це робиться, щоб трохи прикрити очі. Можете спробувати й інший варіант - покладіть на стіл дзеркало.
3
Процес починайте з верхніх вій. Після них переходите і до нижніх. Повільно проводите по віям пензликом з тушшю. Туш наносите рівномірно. В іншому випадку можуть з'явитися грудки, а волоски почнуть злипатися. Рухи робіть від коренів до кінчиків. Починайте найкраще з перенісся, потім переходите до зовнішніх куточків очей. Ретельно прокрасьте всі ділянки війок.
4
Дайте першому шару туші підсохнути. Потім оцініть результат. Якщо це необхідно, то нанесіть другий шар. Після того, як він висохне, розчешіть ваші вії спеціальною щіткою.
Корисна порада
Якщо у вас недостатньо часу, щоб щодня займатися настільки копіткою макіяжем, то спробуйте проводити фарбування вій стійкою фарбою. Однак цей спосіб прийнятний лише в разі, якщо у вас повністю здорові очі. Крім того, таким способом вії можна фарбувати не частіше разу на місяць, інакше ви ризикуєте заробити кон'юнктивіт і спровокувати випадання вій.