Як змінити вік сима. Як підібрати пару за віком sims 3.

Можливості фанатів і просто любителів комп'ютерної гри The Sims ростуть з кожним новим доповненням. У другій і третій частинах трилогії The Sims у гравців з'явилася можливість змінити вік свого персонажа. І зробити це можна без застосування кодів.
Інструкція
1
В The Sims 2 омолодити сіма можна за допомогою еліксиру молодості. Придбати його можна в нагородах. Для цього необхідно накопичити певну кількість балів, які отримує ваш персонаж за кожне виконане бажання. Еліксир молодості (рідина яскраво-зеленого кольору) знаходиться в скляній посудині, що нагадує пісочний годинник. Випиваючи одну порцію еліксиру, ваш сим молодіє на 3 дня.Также в The Sims є код, який відключає процес старіння: aging on/off (off - відключає старіння, on - включає знову).
2
В The Sims 3 подібного коду немає. Щоб зробити свого персонажа молодше, вам доведеться потрудитися. Отже, існує два способи зміни віку персонажа. Перший спосіб - знайти насіння плоду життя, виростити їх і з'їсти плід. Плід життя омолоджує сима на 1 день. Насіння плоду життя розкидані по місту. Їх можна знайти у цвинтаря, у лікарні і в багатьох інших місцях. Щоб посадити насіння і виростити їх, вам потрібно рівень садівництва не нижче 7.
3
Другий спосіб - приготувати і з'їсти їжу богів (Амброзію). Для початку вам потрібно прокачати рівень готування до 10. Потім купити книгу з рецептом амброзії в звичайному книжковому магазині. Прочитавши її, ви дізнаєтеся, що для приготування потрібно 2 інгрідієнта: плід життя і рибу-смерть. Як добути плід життя було описано вище. Щоб зловити рибу-смерть, потрібно мати рівень рибальства 10. Вона водиться в озері на цвинтар і зловити її можна з 00.00 до 05.00 на наживку риба-ангел. Рибу-ангела можна виловити в будь-якому прісному водоймі на наживку сом, а сома - на сир. Маючи ці 2 інгрідієнта, ви можете приготувати амброзію. Після того, як сім її з'їсть, він повернеться до початку свого вікового періоду, в незавісімоті від того, скільки днів він в ньому прожив.
4
Також амброзія дозволяє оживити примари. Якщо у вашій родині помер персонаж, його прах можна віднести в науковий інститут. Після невдалого експерименту привид приєднається до вашої сім'ї. Якщо його змусити з'їсти амброзію, він знову стане живим персонажем.
5
Якщо збір інгредієнтів для вас стомлює, то настройки The Sims 3 також дозволяють продовжити життя симов. Для цього потрібно вибрати в меню «настройки гри» і продовжити епічність життя симов. Ця установка застосовується до всіх членів сім'ї. Ваші Сіми будуть проживати набагато більше днів у кожному віковому періоді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RnFLyM2k9Zg
Зверніть увагу
як змінити в sims 3 внешость вже створеного сіма? ... Висвічується змінити зовнішність, ... сайти де можна змінити фотку в. Далі натисніть на сіма із затиснутою кнопкою ... а як змінити зовнішність в cas у вже зробленого ... Як змінити зовнішність сіму за допомогою ... "Знайти Сима, чия зовнішність вам подобається і відкрити ...
Корисна порада
Мрії всього життя Sims 3; як змінити мрію всього життя. Так як Сіми створені за образом і подобою людського, було б просто дивно, якби вони не вміли мріяти. Мрія в Sims 3 - головна мета життя сіма, за виконання якої дається величезна кількість балів щастя (див. Таблицю нижче), а їх можна витратити на покупку різних "бонусів", здатних значно полегшити процес гри в Sims 3.