Як намалювати вчителя.

У процесі навчання основам малювання необхідно постійно виконувати більш складні завдання. Після того, як вже пройдено етап знайомства з правилами зображення людини, можна ускладнити завдання і спробувати намалювати особу певної професії, наприклад, вчителя .
Вам знадобиться
  • -карандаш;
  • -ластік.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, як саме ви збираєтеся малювати вчителя - це буде портрет, статичний малюнок у повний зріст або зображення в динаміці. Найлегше скористатися фотографією або картинкою, з якою ви будете змальовувати деталі.
2
Тим, хто тільки вчиться образотворчому мистецтву, не варто відразу ж брати в руки пензель і фарби. Виконайте начерк на папері за допомогою грифельної олівця. Дуже важливо, щоб він був зроблений максимально точно, передавав всі особливості і тонкощі. При цьому повинні дотримуватися всі пропорції тіла людини. Якщо ви - початківець живописець, то спробуйте намалювати стоїть рівно вчителя. Накресліть вертикальну лінію і, уявивши собі тіло людини, розбийте її на відрізки, які відповідатимуть ногам, тулубу, шиї, голові.
3
Починайте поступово промальовувати деталі, користуючись картинкою, яка служить зразком. Спочатку ретельно попрацюйте над особою. Можливо, для початківця художника передача на картині особливостей міміки буде складним завданням. Але спробуйте хоча б надати особі вчителя серйозність, зобразивши стиснуті губи і окуляри.
4
Далі перейдіть до начерками одягу. Очевидно, що це має бути строгий костюм. Прорисуйте його деталі, намагаючись розглянути всі тонкощі на зображенні-зразку. Далі намалюйте черевики. Краще всього, якщо ваш перший досвід буде курирувати більш професійний художник, який в процесі створення малюнка підкаже, як краще всього наносити штрихи і підкреслювати ту чи іншу деталь.
5
Після закінчення основного малюнка постарайтеся не менш ретельно попрацювати над деталями, що перетворюють зображеної людини в учителя. Так, в його руці може бути указка або портфель - такі предмети зображувати нескладно. Можна також намалювати зошита чи книги.