Як зробити доріжку.

На будь-якому присадибній, садовій або дачній ділянці є кілька господарських будівель різного призначення. Від будинку до цих спорудам необхідно прокласти доріжки. Крім чисто практичного призначення, доріжки є невід'ємною частиною задуму дизайнера і виконують ще й декоративну функцію. Якщо ваш будинок з дерева, то немає кращого варіанту, ніж зробити доріжки з кругляка. Такі доріжки є дешевими, практичними і гарними.
Інструкція
1
Для початку займіться розміткою доріжки. Ширину доріжки визначте в 80 см. Якщо ви прокладаєте доріжку не по прямій, а з багатьма вигинами (наприклад, між фруктовими деревами), то щоб витримати ширину по всій довжині доріжки, скористайтеся наступним способом. До дошки прибийте 2 довгих цвяха на відстані 80 см., Прикріпіть до неї палицю, яка зіграє роль рукоятки (можна просто прив'язати дошку з цвяхами до граблях). Тепер там, де припускаєте робити доріжку, просто прокотите цю дошку. Цвяхи залишать на землі сліди, і ваша доріжка буде рівною на всьому протязі.
2
Далі не заходячи за кордону розмітки, вийміть грунт на глибину багнета. Зробіть невеликий ухил для того, щоб вода на доріжці не накопичувалася. Дно траншеї утрамбуйте.
3
Дно траншеї засипте невеликим шаром дренажу з гравію, щебеню (5-10 см). Також можна використовувати скляні пляшки. Відмінний спосіб замінити щебінь або гравій в дренажі. Зрозуміло, цей шар вже повинен бути рівним, без нахилу, перевіряйте за рівнем.
4
Тепер потрібно зробити тротуарну «плитку» з чурбаков, які напевно є в кожному саду, де періодично доводиться спилювати старі дерева. З цих чурбаков і товстих гілок Напиляєте «млинці» висотою 10-15 см (зрозуміло, всі відрізки повинні бути рівної довжини). Можна пиляти як по прямій, так і по косій лінії. У першому випадку вийдуть круглі «млинці», в другому - овальні з цікавим малюнком річних кілець. Краще використовувати чурбаки різної товщини, тоді й доріжка вийде цікавіше і багатше.
5
Коли матеріал для покриття готовий, можна приступати до оформлення покриття. Все «млинці», які ви Напиляєте, укладіть постукуючи на дренажну подушку. Все проміжки між пеньочками заповніть будь сипучої сумішшю - тим же гравієм і піском. Ущільнити її можна поливом.
Корисна порада
Щоб в проміжках між «млинцями» не росли бур'яни, висійте туди газонну траву. Це не тільки красиво, але і дуже зручно: по ній приємно ходити босоніж.