Як визначити знак Зодіаку в Місяці.

На момент народження людини Місяць, також як і Сонце, знаходиться в одному з дванадцяти знаків Зодіаку. У гороскопі вона відповідає, в основному, за поведінку людини в повсякденному житті, здатність пристосовуватися до обставин, звички, потреби та інтереси, тому її розташування в знаку Зодіаку в чому визначається з поведінки людини.
Інструкція
1
Зверніть увагу: якщо людина запальний і імпульсивний, швидко виконує домашню роботу, його легко розсердити або вивести з себе - при його народженні Місяць був в знаку Овна.
2
Якщо людина виконує всю роботу по дому якісно, але повільно, добре готує і отримує від цього задоволення, знайте: цими якостями його наділила Місяць у Тельці.
3
Якщо сприйнятливі до спілкування натури не стежать за порядком в будинку, але просто вмирають від нестачі спілкування - не сердьтеся. Це наслідок перебування Місяця в Близнюках.
4
Місяць у Раку. Зверніть свою увагу на людей, які переживають за все і знаходиться під повним впливом своєї матері. Якщо відносини з нею не складаються - ця травма переслідує людину протягом усього життя.
5
Якщо ваш знайомий - гордовита і демонстративна натура, пишається своєю родиною, при будь-якому зручному випадку хвалиться всім підряд, знайте - у нього в гороскопі Місяць у Леві.
6
А пунктуальний, методичний людина, яка не любить позерства і воліє все розкладати по поличках, володіє, швидше за все, Місяцем в Діві.
7
Озирніться, чи немає серед ваших знайомих владних, контролюючих своїх близьких, які люблять бути першими завжди і у всьому. Не гнівайтесь на них - такими їх робить Місяць в Скорпіоні.
8
Майте на увазі, що найкращі домогосподарки, оптимістичні і тактовні люди, успішно управляющиеся з домашнім господарством - це ті, у кого Місяць у Терезах або в Стрільці.
9
Знайте, що сильні, цілеспрямовані люди мають Місяць у Козерозі. Доброзичливі, відкриті, хороші сім'янина - у них Місяць у Водолії. Жалісливі люди, здатні до самопожертви володіють Місяцем в Рибах.
10
Візьміть до відома, що тут наводилися приклади визначення Місяця в знаку Зодіаку, в першу чергу застосовні до жіночої половини. Щоб дізнатися положення Місяця напевно - зверніться до фахівців-астрологів.