Як зробити свисток з паперу.

З чого не роблять свистки. Таку веселу саморобку можна спорудити і з пластику, і з дерева, і з маси інших природних і штучних матеріалів. Вона обов'язково порадує дітвору і допоможе дорослим пригадати власне дитинство. З паперу також вийде дуже гучна свистулька.
Вам знадобиться
  • -Тонкий міцний папір;
  • -пластмассовий свисток;
  • -прозорий скотч.
Інструкція
1
Візьміть папір, яка повинна бути обов'язково дуже тонкою і, до того ж, досить міцною. Для створення цього вельми простого свистка підійде, наприклад, папірець з-під цукерки, упаковка з інших продуктів. Зверніть увагу, що розтягуватися такий матеріал не повинен.
2
Краї папірці тісно стисніть двома руками між вказівними і великими пальцями. Натягніть фантик або папірець дуже сильно. Піднесіть її до рота і подмімо. Якщо свист відразу не виходить, то спробуйте кілька разів поміняти положення губ і поекспериментувати з натягом папірці. У підсумку ви обов'язково знайдете підходящий варіант. Якщо звук виходить не надто гучним, то ретельно намочіть губи водою і спробуйте подути знову. Це найпростіший варіант паперового свистка.
3
Також з паперу можна спорудити святковий варіант такого «інструменту». Для цього візьміть пластмасовий свисток з широким отвором з боку, протилежної тій, в яку свистять. Перевірте, чи добре проходить повітря по його серединці - важливо, щоб потік повітря міг легко повернути папір, яку ви прикріпіть до основи. Підберіть відповідний листок - це повинна бути щільна і досить тонкий папір, яка може витримати постійний процес розгортання і згортання. Наприклад, підійде матеріал, ідентичний тому, з якого роблять фантики для цукерок. Бажано, щоб він був досить яскравим і барвистим, адже ви робите свисток для використання на святі або вечірці.
4
З паперу зробіть трубочку діаметром, аналогічним розміром діаметра свистка, і довжиною близько 15 сантиметрів. Склейте її і почекайте, поки вона гарненько просохне. Надіньте трубочку на пластмасову основу і прикріпіть її прозорим скотчем. Поверніть в «равлика» до самого свистка. При свисті така трубка розгортатиметься.