Як нарізати мелодії. зробити кілька нарізок мелодії.

Більшість телефонів, що мають можливість установки mp3 на дзвінок, мають як вбудований mp3-плеєр, так і обсяг пам'яті, достатній для зберігання більшості пісень. У разі, якщо телефон не має велику внутрішньою пам'яттю, передбачені карти пам'яті, які дозволяють розширити пам'ять до як бажаною величини. У всіх інших випадках необхідно обрізати мелодії .
Інструкція
1
Для нарізки мелодій ідеально підходять такі редактори, Adobe Audition або Sony Sound Forge будь-якої версії. Ці програми мають високу якість обробки і функціоналом, достатнім не тільки для того, щоб обрізати потрібний вам трек, а й для адаптації музичної доріжки. В силу специфіки динаміка стільникового телефону, низькі частоти не можуть звучати повноцінно, тому треки і обрізані мелодії необхідно обробляти для досягнення оптимального милозвучності.
2
Відкрийте трек за допомогою одного з редакторів, зазначених вище. Ви можете як відкрити його через меню редактора "Файл - відкрити", так і перетягнути аудіо доріжку в робочу область програми. Також, ви можете натиснути правою кнопкою мишки на потрібний вам трек, після чого через меню "Відкрити за допомогою" вибрати аудіо редактор. Дочекайтеся закінчення завантаження треку.
3
Визначте ділянку пісні, який ви хочете використовувати для мелодії. Рухаючи повзунок відтворення за допомогою мишки, зафіксуйте початок і кінець майбутньої мелодії. Використовуючи кнопку "delete", видаліть непотрібні вам відрізки пісні. Використовуйте такі можливості редактора, як збільшення робочого ділянки, а також уповільнення програється треку. Це дозволить вам більш точно обрізати пісню, не залишивши зайвих секунд і не урізавши мелодію.
4
Використовуйте звукові ефекти графічного еквалайзера і нормалізації для того, щоб досягти оптимального звучання рінгтона. Відкривши графічний еквалайзер, мінімізуйте низькі частоти, збільшивши високі. Вирівняйте повзунки еквалайзера таким чином, щоб вони утворили пряму лінію з початком на крайней низькій частоті і кінцем на крайней високій частоті. Прослухайте трек, переконайтеся в його милозвучності, після чого застосуйте нормалізацію або підвищення гучності. Оптимальний крок - десять відсотків.