Як вичавити гранатовий сік. Як видавити сік з граната.

В гранаті міститься дуже багато корисних речовин і мікроелементів: аскорбінова кислота, вітаміни групи B, магній, фосфор, кальцій, калій. Поліфеноли, що входять до складу граната, володіють потужним антиоксидантним дією і допомагають в боротьбі з вільними радикалами, які є основною причиною старіння. Для гарного самопочуття, пийте свіжовичавлений гранатовий сік хоча б раз тиждень, при цьому не забувайте про те, що при деяких захворюваннях він протипоказаний.
Інструкція
1
Гранатовий сік легко вичавити з допомогою звичайної соковижималки. Помийте гранат під холодною водою, розріжте навпіл і притисніть пресом до спеціального конусу. Головний недолік даного способу полягає в тому, що вам не вдасться видалити всі перегородки, тому сік буде трохи гірчити.
2
Можна вичавити гранатовий сік ручним способом. Візьміть гранат, зріжте верхівку гострим ножем, надріжте в декількох місцях гранат і замочіть в прохолодній воді на кілька хвилин. Потім, тримаючи плід під водою, акуратно розламати гранат на кілька частин і зернятка самі впадуть в підставлену посуд. Дайте зернам висохнути і покладіть їх в щільний целофановий пакет (можна використовувати кілька тонких). Пакет викладіть на обробну дошку і кілька разів постукайте молоточком або качалкою. Зробіть в пакеті невелику дірку і злийте отриманий сік в стакан або графин.
3
Є ще один «народний» спосіб. Візьміть гранат, помийте і гарненько пам'ятаєте його в руках з усіх боків для м'якої консистенції. Для цього способу необхідно мати добру фізичну підготовку, в іншому випадку з одного граната вдасться отримати зовсім трохи соку. В мятом гранаті зробіть ножем отвір і злийте рідину, що.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E8cSyqtB4I0
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що гранатовий сік через підвищену кислотності протипоказаний людям з гастритом і виразковими хворобами. Але навіть якщо ви здорові, надмірне вживання може негативно позначитися на органах травлення. Щоб цього не сталося, гранатовий сік добре розбавляти дистильованою водою або змішувати з морквяним/буряковим соком.
Корисна порада
Вибирайте для соку середні або великі плоди граната, які мають червоне суху шкірку. Уважно дивіться на те, щоб на кірці не було ніяких плям. Як правило, стиглий гранат на вагу виявляється зазвичай важче, ніж з вигляду.
Поширеним спосіб отримання соку з граната є пресування. Для цього найкраще використовувати невеликий отжимной ручний прес або соковижималку. Щоб отримати більше соку , потрібно взяти добре дозрілий гранат. Сік граната дуже корисний. У ньому велика кількість вітамінів групи В і вітамін С.
Вам знадобиться
    • отжимной ручний прес;
    • соковижималка;
    • гранат;
    • марля.
Інструкція
1
Очистіть плід від шкірки.
2
Розберіть гранат на зерна, при цьому видаліть всі білі перегородки і плівки.
3
Поверніть марлю в кілька шарів у вигляді мішечка.
4
Складіть в отриманий марлевий кульок зерна граната.
5
Все це покладіть в прес і накрийте кришкою.
6
Поступово повертайте гвинт до повного припинення виділення соку .
7
Сік після пресування містить багато частинок м'якоті, тому він мутний. Для освітлення процідіть його через щільну тканину.
8
Отриманий сік розбавте в співвідношення 1: 1 з водою або з морквяним, або буряковим соком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aXgJIeXhEsM
Зверніть увагу
Майте на увазі, що при швидкому віджиманні вихід соку затримується. Але занадто повільне пресування небажано, так як при цьому в сік з повітря потрапляють мікроорганізми. В результаті сік може заграти і скіснуть.Удалять білі перегородки потрібно для того, щоб, сік не придбав гіркувато-кислий смак.
Корисна порада
Сік з граната можна приймати як протизапальний і жарознижуючий средства.Очень добре підходить для поліпшення травлення, дає сечогінний і жовчогінний ефект.