Як наносити штукатурку.

В даний час одним з невід'ємних етапів при будівництві та ремонтних роботах є нанесення штукатурки на стіни. Не всі власники заміських будинків і квартир, які затіяли ремонт, знають, як правильно наносити штукатурку. Тому вони вдаються до послуг професійних будівельників, думаючи, що це складна процедура. Однак це не так.
Вам знадобиться
  • - штукатурна суміш;
  • - велика ємність;
  • - шпатель.
Інструкція
1
Найголовніше, перед тим як наносити штукатурку, необхідно попередньо підготувати стіни квартири. Зі стін потрібно зняти будь-які види старої обробки, а також очистити стіни від різного пилу, бруду і так далі. Крім того, якщо на ваших стінах вже мається стара штукатурка, то необхідно перевірити її на міцність, простукали все вкриті штукатуркою настінні ділянки. Це робиться для того, щоб видалити стару і неміцну штукатурку.
2
Потім поверхню стін вашої кімнати необхідно рівномірно заґрунтувати. Зміцнюючу грунтовку найкраще наносити за допомогою спеціальної малярської кисті або валика. Валик найчастіше використовується для більш рівномірного нанесення розведеної грунтовки на поверхню ваших стін, а кисть застосовується для самих важкодоступних місць. Необхідно врахувати, що якщо поверхня стіни має гарний вбираючим властивістю, то необхідно нанести відразу декілька шарів грунтовки на неї.
3
Після того як поверхня стін підготовлена, потрібно почати розводити суху штукатурну суміш у великій ємності. Наносити штукатурку потрібно тільки з повним дотриманням усіх правил техніки безпеки при ремонтних роботах.
4
Намагайтеся наносити не короткі мазки на стіни і стеля, а укладати штукатурку ґрунтовними повільними рухами. Причому основний упор робіть не на кількість суміші на шпателі, а на якісну замазку всіх тріщин в поверхні стін тонким, але рівномірним шаром. Також намагайтеся завжди підтримувати розчин в рідкому стані, щоб штукатурка відразу не почала засихати і «отколупліваться». В кінці роботи з нанесення штукатурки ви повинні перевірити свою кімнату і дати їй повністю просохнути.