Як визначити міцність.

Питання про те, як перевірити відносини на міцність , виникає в більшості випадків через страх перед завтрашнім днем, а також з причини невпевненості в собі і в своєму партнері. Парам, де відносини будуються на взаємній довірі і розумінні, як правило, ніякі перевірки не потрібні. Та й ніхто не дасть на подібне питання чіткої відповіді, адже у кожної конкретної пари відносини розвиваються по-своєму. Зазвичай людина сама знає, наскільки міцні його відносини з партнером, навіть якщо боїться собі в цьому зізнатися.
Інструкція
1
Взаємна повага має важливе значення. Якщо його немає з боку одного з партнерів або з обох сторін, про міцність відносин говорити не доводиться.
2
Наявність великого числа спільних знайомих, спільних інтересів і будь-яких інших спільних точок дотику, підвищує ймовірність того, що відносини триватимуть і далі.
3
Людина з працею розлучається зі своїми усталеними звичками, і з людьми, з якими він провів багато часу і до яких звик. Ступінь прихильності теж може зіграти не останню роль.
4
Психологи визначили, що міцніше відносини в тих парах, де партнери при розмові вживають схожі фрази, однаково вибудовують пропозиції, вживають приблизно рівну кількість спілок, прийменників і так далі. Значить, стиль мови теж впливає на міцність відносин.
5
Також на міцність відносин може вплинути і світогляд партнерів. Вони можуть по-різному реагувати на певні ситуації, також у них цілком можуть виникати розбіжності з певних питань. Але співіснувати спокійно і довго партнери будуть тільки в тому випадку, коли думки з приводу значущих речей у них збігаються.
6
Більше шансів у тих пар, які розвиваються паралельно. Коли ж один партнер зростає духовно чи інтелектуально, а другий залишається на колишньому рівні, стає вище і ризик того, що скоро відносини підійдуть до свого логічного завершення.
7
Втрата сексуального бажання з боку одного з партнерів теж може служити сигналом близької завершення відносин. Скільки б не говорилося про душу, секс має не менше значення, особливо для молодих пар.
8
Терпимість до недоліків партнера теж стоїть не на останньому місці. Відносини міцні тоді, коли звички партнера не викликають роздратування і не змушують червоніти перед іншими людьми.