Як встановити раковину-тюльпан. раковини з коротким тюльпаном.

Незважаючи на все розмаїття моделей, представлених на сучасному ринку сантехнічного обладнання, раковина- тюльпан вже протягом багатьох років користується заслуженою популярністю і попит на цю модель тільки зростає. Цей тип раковин являє собою мийку з п'єдесталом-ніжкою. В ніжку «тюльпана» ховаються сифон і всі малоестетичні водні комунікації. Така раковина зробить вашу ванну кімнату більш компактною і витонченою.
Вам знадобиться
  • олівець, дриль, дюбелі, болти, змішувач, сифон для відводу води
Інструкція
1
Виберіть раковину. При виборі нової раковини необхідно враховувати не тільки її колір і дизайн. Щоб бути у всеозброєнні, перед походом в магазин необхідно зробити деякі заміри. По-перше, слід виміряти ширину стіни, в передбачуваному місці установки раковини. Також необхідно врахувати відстань до клапанів підведення води і каналізаційного входу, діаметр труб і висоту передбачуваної установки.
2
Демонтуйте стару раковину. Перед засадам демонтажу не забудьте перекрити гарячу і холодну воду. Від'єднайте сифон, відкрутіть шланги, зніміть змішувач, а потім і сам умивальник.
3
Встановіть корпус раковини на підставу, що не закріплюючи його.
4
Присуньте нову раковину до стіни і відзначте олівцем місця кріплення.
5
Просвердлите дрилем отвори і вставте туди дюбелі потрібного розміру.
6
Зберіть сифон і встановіть його на раковину. Монтаж раковини-тюльпана припускає збірку і установку сифона до кріплення раковини до стіни.
7
Закріпіть змішувач на раковині. Приєднаєте гнучку підводку до настановних кранам. Приберіть комунікації в підставу раковини.
8
Зафіксуйте раковину на підставі двома гвинтами за допомогою муфти.
9
Пригвинтите раковину до стіни через отвори в місцях кріплення і затягніть гайками з підробленими шайбами.
10
Підключіть змішувач до труб. Підключіть сифон до каналізації. Ретельно перевірте місце з'єднання. Якщо з'єднання проведено не досить акуратно, то через досить короткий час, у ванній кімнаті може з'явитися неприємний запах.
11
Заповніть стик між стіною і раковиною силіконовим герметиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d9RI6sMZpkU
Корисна порада
При покупці раковини не забудьте перевірити наявність кріплення та відповідної документації в комплекті.