Як гладити без праски. Як розгладити сорочку без праски.

З праскою, звичайно, живеться набагато краще і простіше, ніж без нього. Але як бути, якщо раптово відключили електрику або перегорів праска? Або ви перебуваєте в поїздці, відрядженні, за містом або в будь-якому іншому місці, де немає можливості придбати праску або скористатися послугами організацій. Тоді залишається тільки придумати, як привести одяг в пристойний вигляд без праски .
Інструкція
1
Найпростіший спосіб полягає в тому, щоб уникнути самої необхідності прасування. Для цього необхідно просто не віджимати або не надто сильно віджимати одяг після прання і сушити її в розправленому і розгладженими стані на плоскій поверхні або на «плічках».
2
Щоб позбутися дрібних незначних складок, можна змочити руки водою і розгладити одяг долонями. Під впливом вологи складки розпрямляться. При цьому потрібно переконатися, що самі руки чисті: брудні розводи (особливо на світлих тканинах) не додають речі привабливості.
3
Добре розгладжує одяг пар. Можна закип'ятити чайник і парою з носика розгладити невеликі складки на одязі.
4
Якщо ж необхідно обробити велику площу поверхні, то простіше набрати у ванну гарячу воду, підвісити над ванною потрібну річ і щільно закрити двері, щоб не виходив пар. Під впливом вологи, тепла і власної ваги одяг через деякий час розгладиться.
5
Підвищена вологість на вулиці, наприклад, в дощовий або туманний день, теж може посприяти вирішенню поставленого завдання. Але процес розгладження йтиме довше через порівняно невисокої температури повітря.
6
При натягу тканина теж розгладжується. Можна розтягнути потрібну річ і придавити її чимось важким. Можна навіть впливати на неї вагою власного тіла, тобто просто сісти на річ. Для кращого ефекту зім'ятий поверхню можна злегка зволожити.
7
Більше всіх знають про те, як погладити брюки без праски, напевно, чоловіки. Найстаріший і вірний спосіб - акуратно розкласти брюки на каркасі ліжка, покласти зверху матрац і спокійно влаштуватися на ніч.