Як оформити ванну. Як оформити маленьку ванну.

Ванна кімната є важливим приміщенням у будинку. Адже у ванній можна не тільки приймати водні процедури, але і розслабитися і усамітнитися. Прохолодний душ вранці заряджає нас бадьорістю на весь день, а ввечері в теплій ванні після важкого трудового дня можна відновити рівновагу. Тому оформлення ванної кімнати має бути дуже приємним і комфортним для вас.
Вам знадобиться
  • Дзеркало
  • Полотенцедержателі
  • Тримачі для мила та зубних щіток
  • Гачки для одягу
  • Квіти на столик
  • Ароматичні свічки і пахощі
Інструкція
1
Перший крок в оформленні ванної полягає у виборі дзеркала. Якщо у ванній не передбачені шафки або полички, то бажано вибрати дзеркало з поличкою під зубні щітки або дрібну косметику. У разі, якщо в ванній встановлена спеціальна меблі, то можна обмежитися звичайним дзеркалом. Найкраще вішати дзеркало над раковиною, але не низько, щоб краплі води не потрапляли на нього.
2
Дуже велике значення в оформленні ванної кімнати мають рушники. Наступним кроком в оформленні будуть полотенцедержателі. Це або поворотні палички, або кільця на кріпленнях, крізь яку протягується рушники, які використовуються у ванній. Рушники підбираються або в тон кольору ванній, або за принципом контрастного кольору, для акцентування інтер'єру. Потрібно прикріпити полотенцедержателі поруч з раковиною на такій висоті, щоб зручно було діставати рушники. Якщо в сім'ї є діти, то для них можна прикріпити рушник окремо, ледве нижче.
3
В даний час дуже великий асортимент утримувачів для мила та зубних щіток, і гачків для одягу. Краще всього, якщо ці аксесуари для ванної кімнати будуть в одному стилі. Або класичні металеві, або скляні з різними вставками всередині, все залежить від стилю ванною або від наявності в магазині. При покупці цих аксесуарів потрібно перевірити наявність кріплення в комплекті.
4
Після того, як дзеркало повішено, прикріплені полотенцедержателі для всієї родини, розвішані яскраві рушники, залишилося тільки додати невеликі штрихи. Потрібно поставити пару горщиків з квітами на горизонтальні поверхні, розставити ароматичні свічки, і набрати ванну з піною.
Зверніть увагу
Якщо ванна кімната не підсвічується постійно, в оформленні потрібно використовувати штучні квіти.
Корисна порада
Якщо ванна кімната невелика за розміром, краще не встановлювати в ній пральну машину.