Як підібрати собі зачіску і правильний колір волосся. Як правильно вибрати колір волосся.

Щоразу, коли ви приходите в перукарню, ви по годині гортаєте модні журнали, не в силах вибрати стрижку або зачіску. Звичайно, зміни лякають, особливо коли невідомо, чи підуть вони на користь.
Інструкція
1
Щоб правильно вибрати зачіску вам потрібно знати наступне. Якщо ви володарка овальної форми особам, то вам підійде абсолютно будь-яка зачіска. Для круглого обличчя рекомендується створити асиметричний силует, щоб як би витягнути обличчя. У цьому вам допоможе косий чубчик, косий проділ або волосся, зачесане на один бік. Ні в якому разі не зачісувати волосся гладко, на прямий проділ.
2
Для квадратного особи також підійдуть асиметричні зачіски. Потрібно підняти лінію чола. Не варто робити довгі густу чубок і укладати волосся за допомогою гелю від чола до потилиці. Для трикутного обличчя підійде зачіска з довгою прямий чубчиком з локонами на маківці. З такою формою обличчя не варто зачісувати бічні пасма тому. Власниці прямокутного особи повинні візуально його зменшити, тому вибирайте густі чубчика до брів, а також закривайте вуха і обрамляють обличчя пасмами, щоб візуально зробити обличчя більш овальним.
3
На зачіску повинні впливати й інші риси обличчя. Якщо ви жінка з великими рисами обличчя, то вам підійде гладка стрижка, яку непогано було б укласти великими хвилями. Якщо володієте довгим носом, вам підійдуть пишні зачіски, локони, завитки, котрі лягають на лоб. Якщо ваш ніс кирпатий, то краще волосся зачесати наверх. Маленький ніс - кучері або локони, але без чубчика. Занадто довга шия? Прикрийте волоссям. Коротка шия? Відкрийте її. Якщо у вас великі вуха, то прикрийте їх частково волоссям.
4
Вибираючи зачіску, не варто забувати і про тип волосся. Якщо у вас тонкі рідке волосся, то не варто робити довгих стрижок. Можна зробити драбинку півколом і легке колорування, яке візуально додасть об'єм вашим волоссю. Якщо у вас важкі і жорсткі волосся, робіть ступінчасті стрижки, при цьому ситуацію може полегшити филировка. З волоссям середньої товщини можна зробити будь-яку стрижку, враховуючи овал і риси обличчя. Особливі підійдуть "рванкі".
5
Щоб вибрати колір волосся, для початку потрібно визначити, до якого кольоротипу ви ставитеся. Якщо ви жінка-зима (шкіра білосніжна, погано засмагає, волосся темне, очі насичені холодні, зазвичай блакитних, сірих, коричневих або чорних відтінків), то вам підійдуть темні відтінки з невеликим синім відливом, наприклад синяво-чорний, "чорний тюльпан". Використовувати руду палітру не рекомендується.
6
Дівчина-весна - це сама ніжність і плавність квітів і ліній. Світлі, медові, золотисті, русяве з золотистим відтінком волосся, тонкі і кучеряве. Очі зазвичай світло-блакитні, але іноді можуть бути і карими. У таких дівчат ніколи не буває зелених очей і темного засмаги. Шкіра світла, зазвичай з золотистими веснянками. Таким дівчатам підійдуть ніжно-золотисті відтінки, а також червонуваті кольори: від червоного дерева до кольору осіннього листя.
7
Дівчата-літо бувають зі світлою шкірою, рожевим рум'янцем і добре засмагають. Колір волосся має попелястий відлив, а очі бувають всіх відтінків сірого. Для світлих літніх типів підійдуть відтінки пшеничного: від "білого сонця" до "золотого піску". Дівчатам-літо не варто перефарбовуватися в рудий, чорний і мідні кольори.
8
Дівчата-осінь мають ніжну шкіру, схильну до опіків. Колір обличчя рівний, не буває рум'янцю, якщо є ластовиння, то рудуватого кольору. Волосся руде, часто кучеряве або укладаються локонами, що мають хорошу щільну структуру. Очі яскраві, контрастні: від зеленого до бурштинового. Такому цветотипу підійдуть всі відтінки рудого, каштанова палітра, темно-коричневі кольори.
9
Визначивши свій цветотип, запам'ятайте кілька простих рекомендацій: 1. Офарблюйте своє волосся відповідно до вашої умовної палітрою, інакше неправильно вибраний тон може додати вашому зовнішньому вигляду неухоженность і небрежность.2. З віком освітлює волосся, так як темне волосся видають всі недоліки: зморшки і нерівності шкіри обличчя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2g5D2cPRUZo