Як зв'язати зимову шапочку. зимова шапка для хлопчика, зв'язати.

В'язані шапочки ніколи не вийдуть з моди. Адже в них так тепло і затишно! Хоча в магазинах немає недоліку у виборі найрізноманітніших моделей шапочок, але все ж хочеться, щоб ваш головний убір відрізнявся від інших. Якщо у вас є пара вільних вечорів, то обзавестися ексклюзивної шапочкою не складе великих труднощів.
Інструкція
1
Для початку виберіть пряжу. При виборі кольору необхідно враховувати, чи підходить він до вашої особи, одязі або сумці, гармонує чи з верхнім одягом.
2
Визначившись з кольором, можна вибирати пряжу. Вона повинна бути м'якою і теплою, так як шапка буде зимової. Особливу увагу необхідно звернути на склад пряжі. Найбільше для зими підійде пухнаста вовняна пряжа з мінімальним відсотком синтетики, добре фарбує. Не треба економити на пряжі - купіть дорогу і якісну, адже для шапочки її знадобиться всього-то грамів 200. Краще зробити акцент на пряжі, а модель шапочки вибрати простий і елегантний.
3
Фасонів шапок безліч, можна пов'язати шапочку з вушками, бере, шапку з загином. Але краще почати з самого простого виду, який без зусиль зможе зв'язати і новачок в в'язання.
4
Для роботи краще використовувати п'ять спиць або кругові спиці, тоді виріб вийде без швів. Спиці необхідні великі, розміром не менше №6.
5
Першим ділом наберіть на спиці 72 петлі, по 18 на кожній спиці. Пров'яжіть один ряд гумкою 2х2 приблизно 30 см по колу.
6
Далі необхідно почати скорочення кількості петель. Скоротіть спочатку петлі до 54. Для цього лицьові петлі пров'яжіть лицьовими, а виворітні по дві разом виворітними петлями.
7
У наступному ряду малюнок буде таким - лицьові петлі над особовими, а виворітні - над виворітними.
8
Тепер скоротіть кількість петель на 18, їх повинно залишитися 36. При цьому лицьові петлі також пров'яжіть по дві разом. А виворітні, як і в попередніх рядах, в'яжіть виворітними.
9
Наступний ряд пров'яжіть також, як після скорочення петель, - лицьові лицьовими, виворітні виворітними.
10
Знову скоротіть кількість петель, але вже до 18. Також весь ряд пров'яжіть разом по дві петлі лицьовими. Наступний ряд - лицьові петлі. Ще один ряд також в'яжіть лицьовими.
11
В останній раз скоротіть петлі до 9 штук. Пров'яжіть по дві петлі разом лицьовими. І, нарешті, простягніть нитку крізь залишилися 9 петель, затягніть і закріпіть нитку.