Як оформити листівку.

Листівки є одним з найбільш поширених видів рекламної продукції. В силу своєї специфіки вони вимагають особливого підходу до свого оформлення.
Інструкція
1
Продумайте суть рекламної пропозиції. Воно повинно дійсно викликати бажання придбати представлений товар. А цього можна досягти, тільки якщо дати зрозуміти потенційному клієнту, для чого цей товар потрібен. Для ключового слова або фрази найкраще використовувати максимально великий шрифт, так як він повинен залучати до рекламній листівці першу увагу. Це змусить потенційного клієнта взяти листівку і прочитати, що в ній написано.
2
Трохи більше дрібним шрифтом розміщується спеціальна пропозиція. Воно полягає, наприклад, в низькою ціною або високій якості пропонованого продукту або послуги. Ця пропозиція читається наступним після ключової фрази і допомагає зацікавити людину.
3
В рекламному тексті не варто використовувати частку «не», так як в підсвідомості людини це завжди сприймається як негатив. Текст повинен бути простим, без дієприкметникових зворотів і т.п. Він повинен читатися легко, на одному диханні. Для цього текст повинен містити не більше 7 слів. Зайнятій людині легше зрозуміти просто складене повідомлення. Так, воно легше запам'ятається і осяде в його мозку.
4
Розмір листівки залежить від її призначення. Для роздачі листівок потрібно вибирати більш маленький розмір, наприклад, у вигляді календарика або візитної картки. Вона повинна поміститися в дамській сумочці або кишені. Максимальний розмір листівки повинен бути формату А4 (розмір альбомного аркуша). Такий розмір більш доречний для розклеювання, а не роздачі.
5
Для того щоб листівки не викинули після прочитання, потрібно зробити її цінного для потенційного споживача. Наприклад, її можна зробити у вигляді купона на знижку, запрошення на акцію або календаря. Також можна розмістити на листівці карту метрополітену або список корисних телефонів.