Як підтягнути ручник на Lada Kalina. Підтягти ручник на калині.

Гальмо стоянки або «ручник» повинен утримувати автомобіль на ухилі в 25% при піднятті важеля в салоні на 3-5 клацань. Поставте автомобіль на рівне місце, включите нейтральну передачу і зведіть «ручник». Спробуйте зіштовхнути автомобіль з місця, якщо у вас це вийшло, значить, гальмо стоянки потребує термінової регулюванню.
Вам знадобиться
  • - ключ "на 10"
  • - ключ "на 13"
  • - довга голівка "на 13"
  • - тріскачка
  • - подовжувачів
Інструкція
1
Найзручніше «ручник» підтягувати на оглядовій канаві або підйомнику. Заженіть автомобіль на яму, включіть першу передачу і опустіть до кінця важіль стоянкового гальма.
2
Перебуваючи під автомобілем, ключем «на 10» відверніть 4 болти кріплення захисту додаткового глушника. Зніміть з переднього кронштейна підвіски додаткового глушника гумову подушку. Посуньте теплозахисний екран вперед, щоб звільнити доступ до вузла регулювання стоянкового гальма.
3
Утримуючи ключем «на 13» регулювальну гайку наконечника троса, голівкою того ж розміру відверніть контргайку. Обертаючи регулювальну гайку за годинниковою стрілкою, натягуйте трос і регулюйте хід важеля приводу гальма стоянки. Зручно регулювати натяг троса високою головкою з тріскачкою та подовжувачем. При цьому контргайку повністю не відвертайте, а, поєднавши її межі з гранями регулювальної гайки, одягаємо високу головку «на 13» і крутите обидві гайки разом. Натягуючи таким чином трос, добиваємося щоб хід важеля «ручника» в салоні не перевищував 4-5 клацань. Після завершення регулювання, утримуючи регулювальну гайку ключем «на 13», затягуємо контргайку головкою такого ж розміру.
4
Перебуваючи в салоні автомобіля, включіть нейтральну передачу. Кілька разів поспіль до кінця підніміть і опустіть важіль стоянкового гальма, переконайтеся, що його хід не перевищує п'яти клацань. До кінця опустивши «ручник», спробуйте покрутити задні колеса автомобіля, вони повинні обертатися легко і без тертя, в іншому випадку спробуйте трохи послабити регулювальну гайку троса і знову зафіксувати її контргайкой. Якщо обертання і раніше утруднене, слід перевірити стан гальмівних вузлів задніх коліс.
5
Після регулювання стоянкового гальма встановіть на місце захист додаткового глушите і закріпіть її чотирма болтами. Надіньте на передній кронштейн підвіски додаткового глушника гумову подушку.
Корисна порада
Після регулювання перевірте, чи вільно обертаються задні колеса. Якщо вони обертаються туго, то трохи відпустіть регулювальну гайку і зафіксуйте її контргайкой.
Важіль гальма повинен утримувати автомобіль на ухилі 16-20%. Якщо з яких-небудь причин, вас не влаштовує гальмо стоянки, і ви вирішите самостійно підтягти ручник . Що для цього знадобитися? Як це зробити?
Вам знадобиться
  • Оглядова яма, мінімальний набір ключів від 12мм до 17мм, щітку по металу, мастильно-проникаюча рідина WD-40, захисні засоби.
Інструкція
1
Підніміть задню частину машини за допомогою домкрата. Знайдіть, де сходяться два троса з задніх коліс, в цьому місці, і перебувати регулювальна гайка.
2
Щіткою по металу, очистіть різьблення шпильки від бруду. Будьте обережні бережіть очі і шкіру обличчя, користуйтеся захисними засобами (окуляри, рукавички, спецодяг)
3
Відповідним ключем, звільніть контргайку, потім тримаючи шпильку, затягніть гайку регулювання стоянкового гальма, так що б прокручуючи колесо, воно крутилося безперешкодно, але ледь чутно човгає по колодкам.
4
Піднявши ручник , спробуйте прокрутити заднє колесо. Якщо вам здається, що натяжка не достатня, то підтягніть гайку ще. Якщо навпаки, розслабте. Після того як ви переконалися в достатності регулювання, затягніть контргайку.
Корисна порада
Якщо виникають складнощі з відкручування, скористайтеся мастильно-проникаючою рідиною WD-40.