Як кріпити шафи на стіну. Як кріпити шарніри шафи.

Навісна шафа - дуже зручне рішення для невеликих приміщень. Найчастіше такий тип шаф використовується на кухні. Встановлюючи шафу таким чином, необхідно враховувати, що навантажений шафа буде значно важче, тому всю роботу необхідно проводити з особливою ретельністю.
Вам знадобиться
  • - подовжувач;
  • - ударна дриль з магнітною насадкою і битою;
  • - перфоратор;
  • - свердло по бетону 6мм;
  • - дюбелі 6х35 мм;
  • - шурупи 4х40 мм;
  • - навісні петлі;
  • - свердло по дереву 2,5 мм;
  • - молоток.
Інструкція
1
Огляньте комплектуючі до шафи. В першу чергу вам знадобляться навісні петлі (дві на шафу), якщо вони не прикручені одразу при поставці шафи.
2
Прикрутите до шаф навісні петлі. Для цього прикладіть навісну петлю до верхнього куточка шафи так, щоб отвір для настінного шурупа в петлі виходило за край шафи. Відзначте олівцем, а потім просвердлите отвір свердлом по дереву в торці дошки або ДСП. Прикладаємо петлі і закріплюємо їх шурупами на корпусі шафи, використовуючи магнітну насадку до дриля або викрутку.
3
Розмітьте положення шаф на стіні. Для полегшення розмітки, на стіл або стільницю можна поставити пару табуреток, книги на потрібну висоту, а шафа поставити зверху. Положення шафи необхідно перевірити за рівнем. Якщо його немає, то перевірте, замеряя відстань від встановленої горизонтальній поверхні або від стелі. Розмітьте стіну у верхньому отворі навісний петлі.
4
Зруште або приберіть шафа. Встаньте на стіл або іншу стійку опору. За допомогою подовжувача підключіть ударну дриль або перфоратор і просвердлите два отвори в стіні по розмітці свердлом по бетону (краще свердлити не під прямим кутом до стіни, а з невеликим нахилом зверху вниз).
5
Вбийте молотком дюбелі в отримані отвори так, щоб вони не стирчали. Посуньте шафа знову на місце і закрутіть шурупи в навісні петлі до кінця, вішаючи шафа таким чином на місце.
Зверніть увагу
Перш ніж вішати шафа, вийміть з нього всі полки. Для полегшення шафи при навішуванні, краще зняти дверци.Еслі при установці кухні шафи навішуються після того, як в нижньому ярусі встановлено побутова техніка, будьте уважні, щоб не пошкодити її падаючими шурупами і т.п.Навесние шафи не можна перевантажувати, а також небажано вішати шафи над ліжками.
Корисна порада
Якщо шафи не дуже великі і повинні висіти на стіні поруч, то їх можна з'єднати між собою на підлозі перед навішуванням на стіну. Це робиться за допомогою шурупа, стягивающего сусідні стінки двох шаф.