Як робити ультразвукову чистку.

Догляд за обличчям потрібно завжди починати з очищення шкіри. Адже глибоко в її порах скупчується безліч пилу та інших забруднень, які призводять до появи чорних крапок, прищів і запалень. У свою чергу, все це утруднює дихання шкіри. Особа необхідно очищати щодня. Це допоможе продовжити його молодість і зберегти свіжий вигляд. Однак навіть самий ретельний догляд за шкірою, проведений в домашніх умовах, не зможе замінити професійну чистку особи.
Інструкція
1
Ультразвукова чистка обличчя являє собою абсолютно безболісну апаратну методику, призначену для очищення шкіри. Вона сприяє дуже ефективному видаленню всіх відмерлих клітин, прискорює їх регенерацію і призводить до омолодження шкіри обличчя.
2
Дана процедура проводиться за допомогою активного впливу ультразвуку на шкіру обличчя. У свою чергу, ультразвукові хвилі дозволяють досить м'яко і максимально щадяще видалити зі шкіри відшарованої і застарілі клітини, чорні точки, а також очищає пори і позбавляє особу від прищів.
3
Ультразвукова чистка проводиться спеціальним апаратом, який впливає на кожну клітинку. При цьому в самій шкірі обличчя стимулюються процеси кровообігу, відновлюється обмін речовин і швидше відбуваються процеси відновлення клітин.
4
Ультразвукове вплив не пошкоджує верхнього шару шкіри і не залишає почервоніння і припухлості. При цьому вплив здійснюється лише на старі та пошкоджені клітини, а молоді зовсім не травмуються.
5
При чищенні особи ультразвуком здійснюється мікровібрація, яка виконує функцію мікро-масажу.
6
Частота проведення, а також кількість процедур ультразвукового чищення шкіри обличчя підбирається індивідуально, залежно від виду шкіри.
7
Одним із видів такої апаратної чищення особи є чищення за допомогою гальванічного струму (дезінкрустанція). Вона допомагає ліквідувати глибоко засіли запальні елементи і застарілі ущільнення.
8
Спочатку на шкіру наносять протизапальний лосьйон-дезінкрустант (спеціальний лужний розчин) і за допомогою негативного електрода шкіра обробляється близько 10 хвилин.
9
Потім змінюється полярність електродів і для відновлення структури, шкіру обробляють ще пару хвилин. Таким методом розм'якшуються сальні пробки, розпушується епідерміс, а також розслабляються пори.