Як зберігати овочі в холодильнику. Як зберігати овочі на зиму в холодильнику.

Овочі дуже корисні для організму. Тому намагайтеся якомога частіше використовувати їх в приготуванні страв, а також вживайте в свіжому вигляді. Якщо ви придбали відразу багато овочів або у вас немає можливості часто ходити за покупками, навчитеся правильно зберігати їх в холодильнику.
Інструкція
1
Не всі овочі можна розміщувати в холодильнику поруч один з одним. Наприклад, помідори не варто зберігати поряд з картоплею. Недостиглі томати краще залишити при кімнатній температурі. Так вони зможуть доспеть. А ось дозрілі плоди вам потрібно помити, добре протерти рушником, а потім покласти в пластикову тару. У такому вигляді ви зможете зберегти їх в холодильнику в спеціальному відсіку для овочів досить тривалий час.
2
Капусту і редис нескладно зберегти в холодильнику, т.к. вони добре тримають вологу. Для цього потрібно всього лише помістити їх в пластикові пакети. Не забудьте проткнути пакети в декількох місцях, щоб був доступ повітрю. Якщо ви будете тримати їх у холодильнику при нульовій температурі, то і через місяць вони залишаться свіжими і хрусткими.
3
А ось морква в холодильнику, на жаль, швидко зів'яне, втратить свіжість і фортеця, т.к. у неї тонка шкірочка і вона швидко втрачає вологу. Тому якщо ви хочете заготовити морква про запас, на зиму, то краще її помити і натерти. Потім вам потрібно розкласти її порційно в пластикові пакети, згорнути тонший (для швидкої заморозки) і зберігати в морозилці. Робіть порції в розрахунку тієї кількості, яке ви використовуєте за один раз.
4
Заморожені овочі зберігають в собі корисні вітаміни та мікроелементи. Наприклад, ви можете приготувати овочеве асорті, необхідне для борщу. Нашинкуйтекапусту, додайте натертої моркви і зелені на ваш смак (кріп, петрушку, селеру). Змішайте все і розкладіть у пластикові пакети невеликими порціями. Це асорті можна зберегти в морозильній камері протягом півроку.
5
Картоплю можна зберігати в нижньому відсіку холодильника при нульовій температурі, але не слід попередньо його мити.