Як підключити варильну панель.

Для установки варильної поверхні можна викликати майстра-професіонала, який забезпечить надалі безпечну і правильну експлуатацію приладу. Але якщо постаратися, то встановити варильну поверхню зможе будь-який домашній майстер, тим самим заощадивши сімейний бюджет.
Вам знадобиться
  • Варочная поверхня
  • Жаростійкий клей
  • Силіконовий герметик
  • Інструкція з експлуатації
Інструкція
1
Ретельно обміркуйте планування кухні. Оптимальним варіантом буде таке розташування - ні у одного краю варильної поверхні не повинні стояти столи і шафи. Це робиться для того, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря і уникнути нагрівання шафи. Тим самим убезпечити себе від загоряння.
2
Якщо варильна поверхня є вбудовуваної в меблі, то потрібно підготувати місце для установки. Виріжте отвір в кухонній стільниці, яке буде підходити за розмірами. Для деяких панелей потрібно обробити зріз шпону жаростійким клеєм для запобігання подальшій псування і деформації. В інструкції повинно бути зазначено оптимальну відстань між вирізом в стільниці і поруч стоїть меблями. Зазвичай воно становить 5-7 см.
3
В кухонну стільницю, яка може бути виготовлена з дерева або каменю, монтуються спеціальні фіксатори. До кам'яної вони кріпляться за допомогою жаростійкого клею, а дерев'яної - шурупами. Уважно огляньте варильну поверхню. Під час перевезення вона могла пошкодитися. Встановіть варильну поверхню в підготовлене заздалегідь отвір. Для запобігання зсуву плити по нижньому краю нанесіть силіконовий герметик. Він захистить варильну поверхню від попадання вологи і зафіксує її.
4
У схемі вручений поверхні до електромережі необхідно знайти послідовність підключення - "фаза", "нуль" і "земля". Якщо довжини електропроводи не вистачає, то наростите його. Не рекомендується підключати варильну поверхню безпосередньо до електромережі. На кінець дроту встановіть трьохконтактний Електровиделка. Після цього підключайте. Використовуйте розетку із заземленням, щоб уникнути ударів струмом.
Корисна порада
Колір електропроводів: "фаза" - коричневий, «нуль» - синій, «земля» - жовтий з чорною смугою (буває чорний або білий).