Як защипувати вареники. защипать тісто на вареники.

Вареники - традиційна українська страва, що стало популярним і в Росії. Гарячі, смачні вареники з різноманітними начинками завжди бажана їжа. А щоб вони були не тільки смачними, але і красивими, важливо навчитися особливим чином защипувати їх.
Вам знадобиться
  • Борошно, яйце, сіль, вода, начинка для вареника, качалка.
Інструкція
1
защипування застосовується насамперед для того, щоб зробити виріб з тіста більш герметичним. Це зберігає форму при варінні. Защипало вареники і виглядають по-іншому, більш красиво і акуратно. Однаково защипало вареники стануть прикрасою будь-якого столу.
2
Якщо начинок кілька, можна защипувати вареники з різною начинкою трохи по-різному і потім, по защипало краях, відрізнити вареники з різними смаками, наприклад з картоплею та сиром.
3
Дуже важливо приготувати еластичне, не дуже круте тісто. Для цього в склянку потрібно розбити одне яйце, потім посолити, долити до країв води і вилити в миску для вимішування. Муки додають стільки, скільки вбере саме тісто. Воно не повинно липнути до рук і качалці.
4
защипування складається з трьох кроків. Крок перший: як звичайно, покладіть на лепешечку начинку і складіть навпіл. Щільно защіпніте вареник звичайним способом, залишаючи рівні краї.
5
Крок другий: формуємо «косичку». Тримайте вареник у лівій руці, а великим і вказівним пальцем правої руки скрутіть куточок з правого краю і приліпите вгору на передню частину вареника. Вийшов перший защип - рівний, розміром з розплющену горошинку.
6
Крок третій: тими ж пальцями захопіть маленький куточок тесту, намагаючись зачепити краєчок першого защипа, щоб защипи злилися краями між собою. Знову притисніть сильно шматочок тіста і загорніть наверх. Трохи посуньте пальці вліво по тесту і знову защіпніте і приліпите наступний шматочок, з'єднавши з другим защипом.
7
Таким же чином продовжуйте і далі защипувати вареник. Дійшовши до краю вареника, зробіть останній защип і приліпите його, зрівнявши з куточком для герметичності.
8
Різні форми кісок виходять в залежності від кута нахилу великого пальця правої руки. Можна защипувати і дрібно, і розмашисто. У будь-якому випадку повинен вийти красивий хвилястий край.
9
защипало вареники, як правило, більш стійкі при варінні, але все ж не слід переварювати їх. Для вареника з готовою начинкою достатній час приготування - 1-3 хвилини. Приємного апетиту!
Корисна порада
Перед защипування для липкості можна злегка змастити краєчки водою або яєчним білком.