Як записати телефонну розмову на комп'ютер. програма для запису телефонних розмов на комп'ютер.

Часом виникає необхідність в запису телефонних переговорів. Сучасна техніка дозволяє записувати розмови за допомогою підручних засобів. При цьому завжди пам'ятайте, що за законом ви зобов'язані попередити всіх учасників телефонної розмови про його записи.
Вам знадобиться
  • - 2 телефонних кабеля;
  • - модем;
  • - Y-подібний адаптер.
Інструкція
1
Якщо ви хочете записати розмову по мобільному телефону, то вам потрібно встановити на нього програму для запису розмов. Важливо розуміти, що встановити таку програму ви зможете тільки на смартфон або комунікатор, тобто на телефон з можливістю установки різних додатків.
2
Налаштуйте програму на запис по запиту або на постійну запис переговорів.
3
Зробіть дзвінок, і програма запише його автоматично. Файл із записом збережеться в пам'яті телефону або на флеш-карті. Записаний файл ви можете скопіювати на комп'ютер і прослухати за допомогою аудіо-програвача.
4
Для запису телефонних переговорів по міському телефону необхідно дізнатися, чи встановлений у комп'ютері модем. У старих комп'ютерах або ноутбуках вони зазвичай маються. Явною ознакою наявності модему є роз'єм, відповідний під штекер телефонного кабелю, на одній зі сторін ноутбука або на задній стороні системного блоку комп'ютера.
5
Купіть модем, якщо його в комп'ютері немає. В даний час модем - досить рідкісне пристрій, але на радіоринках та інтернет-аукціонах можна знайти таке обладнання. Для звичайного комп'ютера підійде внутрішній модем з інтерфейсом PCI або універсальним USB. Для ноутбука - тільки з інтерфейсом USB.
6
Підключіть модем до комп'ютера. Рекомендується вимкнути комп'ютер перед підключенням модема.
7
Встановіть драйвер модема. Зазвичай драйвер поставляється на диску разом з модемом. Якщо диска немає, драйвер можна знайти на сайті виробника модема.
8
Встановіть програму для запису телефонних переговорів.
9
Підключіть модем паралельно міському телефону. У деяких модемах або телефонах є два роз'єми для телефонних кабелів - вони зроблені спеціально для паралельного підключення телефону. Якщо двох роз'ємів немає, можна придбати Y-подібний адаптер для підключення телефону і модему до телефонної лінії.
10
Налаштуйте модем і програму. Як правило, стандартних налаштувань буває достатньо для запису телефонної розмови.
11
Запишіть розмову. Файл із записом зберігається на жорсткому диску комп'ютера. Прослухати запис можна також за допомогою аудіо-програвача.
Зверніть увагу
SpRecord - система, що здійснює запис телефонних розмов на комп'ютер або пристрій, програма для реєстрації телефонних розмов, можлива автоматична запис телефонних ліній. Автосекретар, автообзвон. Реєстрація та багатоканальна запис телефонних розмов на комп'ютер - основне призначення системи SpRecord.
Корисна порада
Слухати запис можна безпосередньо у вікні браузера або завантажити її на свій комп'ютер. Використання записи телефонних розмов дозволяє підвищити якість обслуговування клієнтів, вести базу телефонних замовлень, проводити контроль та оцінку роботи співробітників, запобігати конфліктні ситуації і запобігти витоку комерційної інформації. Сервіс «запис розмов на комп'ютер» успішно працює в різних областях бізнесу.
Найпопулярнішою програмою для голосового спілкування є додаток Skype. Це пояснюється його простотою, доступністю у використанні, а також досить стабільною роботою. При бажанні можна виконати запис своїх дзвінків за допомогою спеціальної програми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом до інтернету;
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Скористайтеся безкоштовним додатком MP3 Skype Recoder, щоб записати розмову в програмі Skype в аудіофайл у форматі mp3. Інтерфейс програми англомовний, але розібратися з нею нескладно. Скачайте додаток за посиланням http://www.ivanov-v.ru/links/mp3skyperecoder.
2
Разархівіруйте скачаний файл в будь-яку папку, з неї запустите файл Setup, щоб встановити на комп'ютер додаток для запису телефонних розмов. Вкажіть в процесі установки наступні настройки: виберіть папку, в яку програма буде виконувати збереження готових файлів запису.
3
Потім встановіть настройки запуску - автоматично з системою або вручну, яким чином буде запускатися програма - згорнута в треї або в повному вікні. Також виберіть режим запису - моно або стерео, вкажіть якість файлів запису (значення Bitrate від 24 до 128). Врахуйте, що чим вища якість, тим більше розмір отриманого файлу записи. В останньому вікні натисніть «Готово». Перезавантажте комп'ютер.
4
Запустіть програму Skype, підключіть інтернет, введіть свій логін і пароль у програмі. У списку контактів виберіть абонента, клацніть правою кнопкою миші по його імені, виберіть опцію «Подзвонити». Для початку запису телефонної бесіди запустите програму MP3 Skype Recoder або розгорніть вікно додатка з трея.
5
Натисніть в його верхньому лівому кутку червону кнопку, щоб запустити процес запису. Після закінчення розмови знову натисніть її. Перейдіть в папку, вказану в кроці 2, і упевніться, що файл був збережений.
6
Скористайтеся програмою Callrecorder для запису телефонної розмови на мобільному з ОС Symbian. Скачайте програму по посиланню http://soft-best.at.ua/Soft_Symbian/bcallrecorder-s60-3.zip/, скопіюйте її на телефон. Встановіть в настройках програми, як здійснюватиметься запис дзвінка: або в автоматичному режимі, або програма повинна зробити запит про необхідність записи на початку дзвінка. Запис зберігається з додатковою інформацією про ім'я того, хто телефонував, його номері телефону, дату та тривалості розмови.