Як розкрутити турфірму. рекламна пропозиція для залучення в турагенство.

Індустрія відпочинку та розваг налічує величезну кількість різних турагентств і турфірм. В умовах жорсткої конкуренції, щоб виділитися в цьому різноманітті пропозицій, необхідно якомога голосніше і яскравіше заявити про себе. Великі гравці туристичного ринку, володіючи необхідним бюджетом, здатні провести широкомасштабну рекламну компанію. «Новачки» ж змушені вишукувати бюджетні, але, в той же час, ефективні способи просування.
Інструкція
1
Насамперед, позначте цільову аудиторію, на яку буде зорієнтована турфірма - це допоможе вибрати відповідний спосіб просування.
2
Одна з головних складових успіху - це яскравість бренду, запам'ятовується логотип і цікава рекламна концепція. Інтернет-сайт є гарною візитною карткою фірми. Розміщуйте в мережі чітко написану інформацію і регулярно оновлюйте дані.
3
Вивчіть способи залучення клієнтів, якими користуються ваші найближчі конкуренти. Придумавши і втіливши в життя такі прийоми, якими вони ще не скористалися, ви отримаєте гарні результати.
4
Якщо говорити про рекламних засобах, то ви можете укласти бартерну угоду з компанією іншого профілю та здійснювати рекламу продукції або послуг один одного. Подібний «крос-маркетинг» дуже дієвий, а витрати, як правило, невеликі.
5
Активно взаємодії із засобами масової інформації: виступайте в якості експерта або пропонуйте до публікації свої релізи, що стосуються тенденцій розвитку туристичного бізнесу. В опублікованих матеріалах обов'язково стоятиме посилання на вашу компанію.
6
Не уникайте традиційних візиток і листівок - поширити їх можна практично в будь-якому місці, а попередньо провівши маркетингове дослідження і позначивши цільову аудиторію, ви уникнете потрапляння більшої частини подібної реклами в сміттєве відро.
7
Спонсорство допоможе зробити ваш бренд більш впізнаваним, але на продажах сильно не позначиться. Проте, беріть участь в різних заходах, друкуйте банери, плакати або розтяжки з рекламою, пропонуйте організаторам невеликі подарунки для учасників акції.
8
Подбайте про оформлення так званої вхідної групи: штендери, розтяжки, розташовані в безпосередній близькості від офісу, наклейки з різними спецпропозиціями на вікнах, привернуть увагу потенційного кліента.Но, найдієвішою рекламою будуть рекомендації ваших задоволених клієнтів своїм друзям і знайомим .