Як робити фенечки з ниток муліне. Як робити фенечки з муліне для початківців.

Найпростіше робити фенечки з ниток. Особливо гарні для цих цілей нитки-муліне. Вони і досить товсті, і виглядають досить красиво. Перед тим як починати плести фенечки з муліне, освойте кілька основних вузлів, а якщо бути точніше - чотири вузли.
Інструкція
1
Є дві нитки. Перша - робочий (їй в'яжуться вузли на інший нитки), а друга - осьова, тобто та, на якій в'яжуться вузли. Під час всього плетіння феньки робочі нитки то й справа міняються місцями з осьовими і навпаки. Всі вузли в'яжуться наступним чином - в одну руку беруть осьову нитку і туго натягують, а другою рукою беруть нитку робочу і роблять їй спочатку одну петлю, після другого і потім затягують.
2
Візьміть спочатку парна кількість ниток (не менше чотирьох), припустимо шість або вісім і краще різних кольорів. Нитки зберіть в пучок, а потім зав'яжіть звичайний великий вузол. Залиште від кінчиків ниток до вузлика близько 5-10 см, щоб сплести потім косичку, яка стане зав'язочках для готової феньки. Проткніть вузол шпилькою, після чого приколіть до м'якої спинці крісла або дивана або подушці. Можна також скористатися скотчем і приклеїти з його допомогою нитки до столу.
3
Правий петельний вузол. Беруть участь у роботі перша і друга нитки зліва. Лівою рукою натягніть крайню нитку, яка буде осьовий, оберніть навколо осьової нитки правою рукою робочу нитку, зліва направо. Потім витягніть через отриману петлю кінчик нитки і вузлик посуньте вгору. Таким же чином зробіть другий вузол і щільно присуньте його до першого. Тепер затягніть, але не дуже туго. Якщо ви все зробили правильно, робоча нитка поміняється місцями з основною, змінивши тим самим свої робочі функції.
4
Лівий петельний вузол. Тут все робиться в дзеркальному відображенні. На осьової нитки робочої робляться справа наліво дві петлі.
5
Правий поворот. Робочою ниткою на основний зробіть праву петлю (вузлик), після чого ліву.
6
Лівий поворот. Робочою ниткою на основний зробіть ліву петлю, після чого праву.