Як відтерти зеленку з шкіри. відтерти марганцівку з шкіри.

Ймовірно, у більшості російських сімей в домашній аптечці є зеленка - антисептичний спиртовий розчин «зеленки». На жаль, у використання цього лікарського засобу є «зворотна сторона медалі»: його досить проблематично відтерти з шкіри .
Вам знадобиться
  • - спиртовий розчин;
  • - лимонний сік;
  • - ватяний тампон.
Інструкція
1
Кожен, хто стикався з подібною проблемою, знає, що зеленку дуже складно змити з шкіри, причому проблема ускладнюється, якщо це ніжна шкіра дитини або алергіка. Якщо необхідно змити зеленку з нормальною і не проблемної шкіри, можна застосувати одне з нижче запропонованих засобів.
2
Будь спиртовий розчин: - медичний спирт (саліциловий, нашатирний, медичний антисептичний розчин і т.п.); - Одеколон або парфуми; - у разі якщо в будинку немає нічого подібного, підійде горілка і т.п. Лимонний спирт дасть відмінний результат. Якщо його немає в аптечці, додайте сік лимона в спирт і цим розчином протріть шкіру.
3
Розчин перекису водню - вельми ефективне і досить безпечний засіб. Також варто спробувати засіб для зняття макіяжу.
4
Більш м'який спосіб: нанесіть на пляму жирний крем (наприклад, дитячий крем або крем для рук), а через деякий час змийте мильним розчином.
5
У менш чутливих до впливу місцях на тілі (наприклад, на колінах), прибрати зеленку можна за допомогою крему для депіляції (залиште його на шкірі відповідно до інструкції і змийте водою).
6
У випадку з проблемної чутливою шкірою, спробуйте змити зеленку тільки водою з милом. Ймовірно, бажаний результат проявиться не відразу, але в підсумку відмиється напевно.
7
Якщо не підійде жоден з вищевикладених способів, то погляньте на життя філософськи і прийміть реальність такою, яка вона є. Одним з оригінальних і практичних шляхів стане зміна іміджу (мінімум, приблизно, на 5 днів).
Зверніть увагу
Після застосування спиртового розчину, змастіть оброблене місце жирним кремом.
Корисна порада
Для посилення дії спиртового розчину додайте лимонний сік. Краще використовувати дитяче мило або мило, до складу якого входить крем. Після покупки в аптеці перелийте зеленку в іншу, більш зручну для використання ємність, щоб уникнути випадкового можливого дотику.