Як встановити складну двері.

В даний час великою популярністю в Росії користуються складні двері або їх ще називають «гармошкою». Дана дверна конструкція дозволяє заощадити корисну площу приміщення. Встановити таку двері можна самостійно.
Інструкція
1
Складні перегородка не тільки економить житлову площу, але і дозволяє швидко перетворити приміщення. За допомогою такої конструкції можна створити робочу зону невеликого розміру. Існують складні двері, повністю виконані з пластика. Їх зазвичай використовують як шторок для душової кабінки або ванни. Двері з ДСП та дерева можна встановити в тих місцях, де застосування пластика вкрай небажано. Дерев'яна конструкція добре буде поєднуватися з дизайном приміщення, в якому використані для обробки тільки натуральні матеріали.
2
Двері «гармошка» може складатися з однієї або декількох стулок. Вони досить прості в експлуатації та догляді. Якісна складані двері, що має вітражі, здатна внести істотне перетворення в інтер'єр, а також зробити кімнату набагато світліше. Існує на ринку також більш економічна альтернатива дорогих радісних дверей і перегородок «гармошка» з дерева. Їй виступає аналогічна конструкція з ПВХ.
3
В даний час виробники складних дверей можуть запропонувати варіант, в якому використовують не глухі вкладні елементи, а скляні вставки. Щоб забезпечити конструктивну жорсткість, тонкі дерев'яні пластини міняють на легкий каркас, виконаний з алюмінієвого або ж сталевого профілю. У нього виробляють вставку декоративних скляних елементів. Замість скла також може бути використана кольорова плівка. Досить часто на дерев'яний каркас наклеюють шпалери, що миються.
4
Несучою конструкцією складаний двері служить напрямна рейка. До нього потім підвішуються стулки. Рух полотен виробляється практично безшумно. Все це завдяки верхній підвісці. У деяких випадках також встановлюють нижня рейка. Гарне ковзання забезпечується використанням підшипників. Ця напрямна кріпиться за допомогою дюбелів до підлоги. Найкраще щоб колір, а також фактура бічній направляє поверхні була такою ж, як і дерев'яної поверхні перегородки.
5
Розсувні двері мають простий принцип роботи. Спочатку стулки відкриваються, а потім ховаються в стіну. При установці не потрібно замислюватися, в який бік буде відкриватися двері.