Як приймати Геделікс.

Геделікс відноситься до препаратів, що застосовуються для лікування інфекцій дихальних органів. Його перевага полягає в натуральному складі, завдяки якому препарат дозволений до застосування у всіх вікових групах.
Інструкція
1
«Геделікс» складається з натуральних компонентів, ніж заробив велику популярність серед людей, що віддають перевагу лікуватися народними засобами. Він не менш ефективний, ніж відхаркувальні трави (чебрець, солодка, аніс, корінь алтея), але, на відміну від них, не потребує попереднього приготуванні. Активним компонентом ліки є листя плюща, які зменшують кашель і полегшують дихання. Одним з небагатьох протипоказань до лікування геделікс є індивідуальна непереносимість препарату, яка може проявитися у вигляді алергії. Препарат випускається у формі сиропу і крапель.
2
Сироп «Геделікс» може застосовуватися в будь-якому віці, але до 10 років слід пити його в розведеному вигляді. За допомогою мірної ложечки, яка знаходиться в кожній упаковці, відміряють необхідну дозу ліків і приймають після їжі всередину. Дітям до року «Геделікс» призначається не більше одного разу на добу в кількості 2,5 мл. Змішайте сироп з невеликою кількістю води і за допомогою шприца без голки введіть його за щоку немовляті. Дитина рефлекторно проковтне лекарство.В віком від одного до трьох років «Геделікс» призначається в тому ж дозуванні, але за добу необхідно дати ліки тріжди.С 4 до 10 років добова кількість прийомів препарату збільшують до чотирьох. Разова дозування все та ж - половина мірної ложечки або 2,5 мл.С 10 років сироп можна розбавляти водою. Дорослим і підліткам показаний прийом «геделікс» тричі на день по одній мірній ложці (5 мл).
3
«Геделікс» в краплях приймається також після прийому їжі. Але, на відміну від сиропу, краплі не призначаються у віці до двох років. Для отримання ефекту від лікування необхідно пити «Геделікс» тричі на день. У віці 2-4 роки - по 16 крапель за раз, в 4-10 років - по 21 краплі, підліткам та дорослим - по 31 краплі за один прийом.
4
Приймайте «Геделікс» не менше тижня. Для закріплення ефекту після одужання слід не припиняти терапію протягом ще двох-трьох днів. Під час лікування пийте якомога більше теплої рідини.
Зверніть увагу
Відгуки про геделікс. Препарат Геделікс досить популярний засіб, як в Росії, так і в Європі. Відгуки про Геделексе в цілому хороші. Полегшення настає у більшості вже на третьому дні застосування препарату навіть при самому застарілому кашлі. Окремо наголошується не надто висока ціна препарату і його повністю натуральний склад, що дозволяє без страху використовувати його для лікування кашлю у дітей.
Корисна порада
Геделікс безпечний для дітей до року, людей, які страждають на цукровий діабет, алкоголізм, літнім людям. У чому секрет ефективності геделікс? Отже, головною діючою речовиною у складі геделікс є екстракт плюща. Читаючи відгуки на Геделікс, які залишають вагітні жінки, стає зрозуміло, що після народних методів лікування, вагітні жінки віддають перевагу саме розглядається ліки, довіряючи йому своє і дитяче здоров'я.