Як оформити вітальню. Як можна зонувати прохідну вітальню.

Вітальня кімната - місце, яке служить головним чином для прийому гостей і проведення відпочинку у вільний від всіх інших справ час. Тому оформлення вітальні повинне відповідати цим функціям.
Вам знадобиться
  • Вітальня
  • М'які меблі
  • Відеоапаратура і музична апаратура
Інструкція
1
При оформленні вітальні потрібно враховувати різні функціональності цієї кімнати. З одного боку, це зона для сімейного відпочинку, з іншого - кімната для прийому гостей і дружніх посиденьок. Потрібно оформити вітальню так, щоб усім було зручно. Першим кроком буде зонування кімнати. Позначаються м'яка зона, телевізійна зона, музична, ігрова. Зони додаються й прибираються, виходячи з потреб конкретної сім'ї.
2
Потім потрібно розставити меблі. Зазвичай диван і крісла розставляють навпроти телевізійної зони. Але розташовувати меблі найкраще таким чином, щоб крісла можна було присунути до столу і розмовляти, не відволікаючись на телевізор.
3
При формуванні телевізійної зони туди ж можна помістити і музичну зону, зібравши всю апаратуру на одній стійці. Це заощадить місце у вітальні. Далі потрібно встановити стійку, або апаратну панель вздовж найширшої стіни, поруч з розетками. Але якщо у вітальні планується розмістити музичний інструмент, то зону для музики найкраще відокремити і зробити головною.
4
Також у вітальні можна помістити камін. Зараз дуже великий вибір електричних камінів, імітують справжні. Камінну зону можна розмістити навпроти м'якої диванної зони.
5
В тому випадку, якщо вітальня з'єднується з кухнею або їдальні, в оформленні можна застосувати стилізацію під бар. Зробити барну стійку, купити кілька барних стільців, і гостям або домочадцям буде дуже зручно перебувати у вітальні. Все залежить тільки від вашої фантазії, ваших інтересів, і, звичайно, від ваших фінансів.
Корисна порада
Зонировать вітальню можна не тільки за допомогою меблів або перегородок, але і вдаючись до різних видів освітлення.