Як поміняти собачку на блискавки. Як поміняти блискавку в джинсах.

Часто буває, що виходить з ладу собачка на блискавки . Якщо не впевнені у своїх силах, то краще рушайте в ательє. Там вам або вшиють нову блискавку, або замінять бігунок. Але можна впоратися з цією проблемою самостійно.
Вам знадобиться
  • - плоскогубці;
  • - нитки;
  • - голки;
  • - новий бігунок чи старий, якщо він просто зіскочив, а не деформований.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо блискавка на виробі роз'ємна, а собачка зіскочила, тому що загубився обмежувач, то просто поставте її на місце. Всуньте її зверху, собачка повинна йти вниз плоскою стороною. Після цього замініть обмежувач.
2
Якщо собачка деформована або втрачена, то потрібно купити нову. Краще не використовувати старий бігунок, так як при маніпуляціях плоскогубцями, він може зламатися, і в будь-якому випадку, через деякий час історія повториться, а ще несправний бігунок може зашкодити і зубці блискавки.
3
Купуючи бігунок, потрібно вибирати його за номером, який розташований на виробі. Також звертайте увагу на тип блискавки, до якої він підходить. Блискавки бувають роз'ємні, а також за типом зубців тракторні, кручені і металеві.
4
вдев собачку на блискавку, подивіться, чи в порядку верхній обмежувач. Часто проблема в тому, що він загубився, або зрушився, або деформований, і від цього собачка блискавки зіскакує. Його потрібно закріпити, щоб запобігти повторенню цієї ситуації.
5
Притисніть його плоскогубцями, тільки обережно, не зламайте. Можна замінити його на новий, але можна і скористатися ниткою і голкою. Просто зробіть кілька стібків ниткою прямо через край. Це не дасть собачці зіскочити з блискавки, однак, підходить не для кожної одягу. Якщо блискавка знаходиться на виду, то стібки будуть кидатися в очі.
6
Якщо блискавка, на якій потрібно замінити собачку, нероз'ємна, то потрібно діяти трохи інакше. Звільніть кінець блискавки, він часто буває прошитий, тому трохи розпоріть рядок. Зніміть з'єднує обмежувач, а потім акуратно вставте кожну частину блискавки в собачку.
7
Повільно, без ривків рухайте бігунок. Блискавка повинна застібатися. Тут потрібно бути уважним, щоб зубчики блискавки не наїжджали один на одного, інакше доведеться все переробляти. Іноді собачка рухається насилу, це нормально, продовжуйте вести її, плавно і повільно.
8
Коли блискавка «застібнеться», закріпіть за допомогою нитки блискавку внизу, щоб вона не роз'єднує. Потім перевірте роботу блискавки. Кілька разів, відкривши і закривши її.
Кожні штани, як би якісно зшиті вони не були, рано чи пізно можуть прийти в непридатність - і найчастіше в непридатність приходять не самі штани, а їх фурнітура. Наприклад, дуже часто в брюках псується і ламається блискавка. Тим не менш, ви не повинні ставити хрест на них через поламаної блискавки - її неважко замінити на справну самостійно.
Інструкція
1
Підготуйте нову блискавку , колір і довжина якої підходять до ваших штанів, а також голку, нитки відповідного кольору і ножиці.
2
Видаліть з штанів стару блискавку , розпоровши гострими кінчиками ножиць шви з виворітного боку. Частина старої блискавки зріжте ножицями, щоб її було легше відпорювати. Повністю розпоровши шви, що сполучає блискавку з тканиною штанів, зріжте її і витягніть залишилися від швів нитки з тканини.
3
Візьміть нову блискавку з металевими зубчиками для щільних брюк або джинсів, або блискавку з пластиковими зубчиками, якщо штани зшиті з легкої тонкої тканини. Чим тонше тканину штанів, тим дрібніше і тонше повинна бути куплена блискавка.
4
Нову блискавку прикладіть до краю ширінки брюк лицьовою стороною вниз. Її верхній краєчок підігніть всередину і закріпіть, сметана підготовчими стежками. По всій довжині ширінки брюк зробіть ручну рядок, вставивши подвійну нитку в голку для міцності.
5
Робіть сходинку дрібними стібками, не більше 3 мм, на рівній відстані один від одного. Переверніть блискавку з вивороту на лицьову сторону, розстібніть і прикладіть другу її частину до іншої сторони ширінки, поклавши так само, як і в перший раз, лицьовою стороною вниз.
6
Загніть всередину верхній краєчок блискавки і приметайте. Як і в попередньому випадку, прокладете по ширінки з іншого боку ручну рядок з дрібних стібків, проколюючи тканину тільки з внутрішньої боку, не прошиваючи її наскрізь. Таким чином, ви пришили блискавку , зробивши внутрішній шов непомітним.
7
Після того, як блискавка буде закріплена, застебніть її і нижній край блискавки заправте всередину брюк.