Як вибрати дартс.

Гравці в дартс від інших спортсменів відрізняються тим, що в їх рядах є високі і низькі, худі й товсті чоловіки і жінки, з руками і ногами будь-якої сили. Однак, як і будь-які інші спортсмени, підбирають спортивний інвентар, виходячи зі своїх переваг. В даному випадку таким інвентарем виступають дротики. Єдиним способом підібрати дротики для дартсу «під себе» є метод проб і помилок. Однак кілька загальних корисних порад напевно полегшать вам рішення проблеми вибору.
Інструкція
1
Дротик для дартс в ідеалі в мішень повинен входити строго горизонтально. Положення, коли дротик відхиляється щодо рівня землі вгору або вниз, можуть створювати перешкоди для інших дротиків. Але в деяких випадках вони є доречними і навіть необхідними, щоб, скажімо, закрити доступ дротиків суперника до того чи іншого місця на ігровій мішені.
2
Здавалося б, що тут складного? Навіщо думати, вибирати собі дротики? Досить просто купити кілька штук, можна простеньких, грати в своє задоволення і ні про що не думати. Однак не все так просто. Якщо ви бажаєте, щоб дротик при попаданні в мішень гарантовано відхилився вниз, необхідно вибирати більш важкий дротик, ніж зазвичай, з короткими і широкими крильцями. І навпаки, якщо ви хочете, щоб при попаданні в мішень дротик відхилився вгору, тут потрібно користуватися більш легкими дротиками, наприклад, типу «торпеда», з довгим хвостовиком і великим розмахом крилець.
3
Дротик повинен летіти рівно, не виляючи. Щоб проконтролювати свій кидок, попросіть знайомого постояти під кутом 90о до траєкторії польоту снаряда і простежити за кидком.
4
Якщо виляння мають місце, можливо, ви або неправильно тримаєте дротик, або він затримується в момент, коли покидає вашу руку. Так якщо шкіра у вас гладка, гладкий дротик в той момент, коли ви будете його відпускати, буде прослизати в ваших пальцях. Якщо ж шкіра ваших рук грубувата, дротик з шорсткою поверхнею буде застрягати, чіпляючись за шкіру.
5
Пам'ятати також потрібно про те, що траєкторія руху дротика в атмосфері кімнати або клубу буде не такою, як в просторих приміщеннях для змагань. Якщо ви плануєте брати участь в змаганнях, бажано буде придбати дротики трохи важчі, ніж зазвичай.
6
Рекомендується забезпечити готовність два або навіть три набору дротиків, а також різні хвостовики, щоб бути готовими грати в абсолютно будь-яких умовах. Безсумнівно, своєчасна зміна спортивного спорядження в межах, зручних для вас, призведе до поліпшення гри і допоможе вам перемогти.