Як вибрати зволожувач.

Зволожувач повітря - прилад, за допомогою якого можна поліпшити якість повітря в тих приміщеннях, в яких ми проводимо більшу частину свого часу. Якщо повітря сухе, то це негативно впливає на загальне самопочуття. Зволожувач повітря виправить цю ситуацію.
Вам знадобиться
  • Гроші
  • Магазин побутової техніки
  • або
  • Комп'ютер з виходом з інтернет
  • Інтернет-магазин
Інструкція
1
Для того, щоб вибрати зволожувач повітря, спочатку потрібно визначитися з типом зволожувача. Залежно від приміщення, яке потрібно зволожувати, рекомендуються різні типи приладів. Також потрібно врахувати площа зволожуваного приміщення. Чим площа більша, тим потужніше потрібен зволожувач. Якщо вологість в приміщенні потрібна вище 60%, якщо зволожувач повинен мати функцію інгаляцій, то найкраще з цим впорається паровий зволожувач. Принцип роботи такого зволожувача - гаряча пара. Якщо ж задача зволожувача - підтримувати оптимальний режим в приміщенні з антикваріатом, музичними інструментами, і важлива температура пара, якій проводиться зволоження, то вибирати випливає з ультразвукових зволожувачів. Але треба пам'ятати, що в цих моделях використовуються фільтри. Класичні зволожувачі будуть гарні там, де вологість повітря не потрібно підвищувати більше 60%. Вони працюють за принципом "холодного випаровування". В увлажнителях такого типу є додаткова функція іонізації випаровується води. При покупці класичного зволожувача ви заощадите електроенергію, і купите тихо працюючий прібор.Еслі ваша задача не тільки зволожити повітря, а й знепилити його, то потрібно вибирати "мийку повітря". У цих приладах використовуються різні фільтри, які очищають повітря. Якщо для вас особливо важлива чистота повітря, то "мийка повітря" це те, що вам потрібно.
2
Після того, як модель зволожувача обрана, придбати прилад можна двома способами. Перший спосіб - це похід в магазин побутової техніки. Потрібно прийти в магазин, попросити консультанта принести вам обрану модель (або порадити схожу), розплатитися на касі і понести покупку додому.
3
Другий спосіб придбання - це замовлення через інтернет-магазин. Потрібно сісти за комп'ютер, вийти в інтернет, зайти на сайт магазину побутової техніки, зробити замовлення і оформити доставку.
4
Після того, як зволожувач виявиться на місці, його потрібно буде встановити. Зазвичай зволожувач ставиться на горизонтальній поверхні біля розетки в замкнутому приміщенні. Потрібно залити в бачок воду і включити вилку в розетку. Зволожувач готовий до експлуатації.
Зверніть увагу
Температура пара, що виходить з носика парового зволожувача становить 60 градусів. Будьте обережні.
Корисна порада
Частіше перевіряйте заповненість бачка зволожувача, якщо у нього немає автоматичного відключення.