Як надрукувати на футболці. написати слова на футболку.

Щоб нанести на футболку малюнок або текст, необов'язково користуватися якимось спеціальним обладнанням. Звичайно, даний спосіб не універсальний, але він допоможе зробити вашу футболку або толстовку унікальною. Всі використовувані матеріали і техніка присутні практично в кожному будинку.
Вам знадобиться
  • - струменевий принтер;
  • - аркуш паперу у форматі А4;
  • - файл (теж А4);
  • - ножиці або канцелярський ніж;
  • - пляшечка з розпилювачем;
  • - кілька газет;
  • - готовий малюнок або текст в дзеркальному відображенні А4;
  • - біла бавовняна футболка ( хоча можна і кольорову, але неодмінно світлу).
Інструкція
1
Спочатку трохи про матеріали. Брати футболку можна не обов'язково білу, але світлу. На темній футболці малюнок буде невиразним. Принтер повинен бути саме струменевим, оскільки на лазерному принтері фарба спікається - перевести малюнок не вийде.
2
Гарненько пропрасуйте футболку праскою і покладіть її на великий стіл.
3
Визначте на футболці місце для печатки і підкладіть під це місце газети, але не під неї саму, а всередину, щоб текст не відбився на другий її боці. Пропрасуйте футболку праскою. Хоча тут можна обійтися і без праски - пропрасувати її руками. Головне, щоб було все рівно, без єдиної складочки.
4
Вставте листок паперу А4 в файл, а потім ножицями або канцелярським ножем обріжте все зайве доти, поки файл не прийме форму листа А4. Далі вставте обрізаний файл з листком паперу в струменевий принтер.
5
Тепер візьміть пляшечку з розпилювачем, наповнену водою і починайте розпорошувати на поверхню футболки в те місце, де буде знаходитися текст або малюнок. Тільки сильно не мочіть, інакше фарба потім розтечеться. Просто злегка зволожите футболку, щоб фарба вбралася рівномірно.
6
В якомусь графічному редакторі (наприклад, в Photoshop) дзеркально розгорніть обране вами зображення або текст і роздрукуйте на файл.
7
Перевірте роздруковане зображення на наявність дефектів друку. Не торкаються до фарбі, так як вона може легко розпливатися. Адже файл - це не папір, тому й фарба не вбирається.
8
Обережно візьміть файл і роздрукованою стороною покладіть на вологе місце на футболці. Тут потрібно бути особливо акуратним, так як один невірний рух загрожує вам змазаним текстом. Придавите файл секунд на 5-10 і знімайте його.
9
Тепер можна залишити футболку підсохнути. Як тільки футболка висохне, можна надягати і носити її. А можете нанести ще один малюнок.