Як перевести квт в квт ч. Порахувати кількість кіловат.

В науці та побуті часто використовуються такі одиниці вимірювання фізичних величин, як кіловати, кіловат-години та години. Кожна з цих одиниць відповідає конкретній фізичній параметру. В кіловатах вимірюється потужність, в кіловат-годинах - енергія (робота), а в годиннику - час. На практиці нерідко доводиться переводити одні величини в інші, наприклад, потужність в енергію. При цьому, необхідно також перевести і відповідні одиниці виміру - квт в квт ч. Такий переклад цілком можливий, якщо час заздалегідь відомо або його можна обчислити.
Вам знадобиться
  • калькулятор або комп'ютер
Інструкція
1
Для того щоб перевести кіловати в кіловат-години (квт в квт ч), уточніть, що саме вимірювалося в кіловаттах.Еслі в «кіловатах» вимірювалися показання лічильника, а під час оплати від вас вимагають вказати кіловат-години, то просто виправте квт на квт ч. Найменування «кіловат» (квт) часто використовується в побуті для скороченої назви кіловат-години.
2
Іноді квт в квт ч необхідно перевести, щоб оцінити, скільки електроенергії «намотає» на електролічильнику електроприлад за певний час работи.Чтоби порахувати, скільки кіловат-годин енергії буде витрачено пристроєм, помножте його потужність (у квт) на час роботи (в годинах). Якщо потужність або час задані в інших одиницях виміру, то перед початком розрахунків обов'язково приведіть їх до вищезазначених.
3
Наприклад, якщо потрібно дізнатися скільки електроенергії буде використано електролампочкою потужністю 100 Вт (ват) протягом половини доби, спершу переведіть вати в кіловати (100 Вт = 0,1 квт), а добу - в години (0,5 діб = 12 годин). Тепер перемножте отримані значення потужності і часу. Виходить: 0,1 * 12 = 1,2 (квт ч).
4
Використовуючи описаний вище спосіб, можна оцінити енергоспоживання всієї квартири протягом місяця (наприклад, для планування сімейного бюджету). Звичайно, можна просто скласти потужності всіх електроприладів і помножити цю суму на кількість годин на місяць (30 * 24 = 720). Однак, таким чином ви отримаєте сильно завищену оцінку енергоспоживання. Для точніших розрахунків необхідно врахувати фактичне усереднений час роботи кожного електроприладу протягом місяця, потім помножити цей час на потужність цього приладу, після чого скласти показники енергоспоживання всіх пріборов.Так, наприклад, якщо одна лампочка потужністю 60 Вт висить в під'їзді і працює цілодобово, а друга, потужністю 100 Вт висвітлює туалет і задіяна приблизно 1 годину на добу, то за місяць лічильник «накрутить»: 0,06 * 24 * 30 + 0,1 * 1 * 30 = 43,2 + 3 = 46,2 ( квт ч).