Як вирощувати гливи.

Гриби - традиційна їжа, яку вживали наші предки. У нашій країні грибоводство поступово набирає темпи. Один з грибів, який з успіхом розводять фермери - це глива. Це смачний поживний гриб, який можна вживати в солоному, смаженому або вареному вигляді. Культивувати гливу можна і в природних і в штучних умовах.
Вам знадобиться
  • Щоб вирощувати гливи, вам знадобиться посадковий матеріал (міцелій) і органічні відходи (тирса, солома), або дерев'яні чурбаки.
Інструкція
1
Перший спосіб культивування гливи - це екстенсивний шлях. Оскільки це спосіб вирощування гриба в природних умовах, то займатися цим можна тільки в теплу пору року.
2
На садовій ділянці розпилюють стовбури дерев діаметром 15-20 см (тільки листяних) на чурбаки довжиною до півметра. Одного кілограма міцелію вистачить на 8 таких чурбаков.
3
Після їх замочують на 3-7 доби у воді, яку міняють щодня.
4
Коли деревина добре просочиться водою, на торцях чурбаков і з боків просвердлюють 10-13 мм отвори глибиною 10 см, або роблять достатньо глибокі пропили.
5
В тіньовій стороні ділянки викопують ями глибиною в один багнет лопати на відстані не менше 30 см. У ці ямки насипають невеликий шар піску, тирси та перепріли листя.
6
Тепер відповідальний момент: необхідно заразити чурбаки міцелієм. Способів декілька. Найпростіший - розпушити міцелій і засипати його в отвори, після його ущільнити і прикрити мохом. Самі чурбаки ставлять у викопані ями, присипають землею або піском, поливають і покривають плівкою.
7
При такому способі перший урожай збирають через 1,5-2 місяці. Протягом цього часу грибницю злегка зволожують з лійки. Найбільше плодоношення спостерігається в перший рік. У наступні 5 років, які буде плодоносити грибниця, спеціально за нею доглядати не потрібно.
8
Другий спосіб - це штучне вирощування грибів. Його можна виробляти цілий рік. Плодоношення грибниці більш високе, ніж при екстенсивному способі.
9
Перед внесенням міцелію, субстрат необхідно простерилізувати. Для цього субстрат укладають в мішки (поліетиленові плетені з під муки) і нагрівають в закритому посуді при температурі до 120 градусів протягом 1-3 годин. Домогтися такої температури в домашніх умовах дуже складно, адже при звичайному кип'ятінні досягається лише температура в 100 градусів, тому кип'ятити субстрат необхідно протягом 12 годин. Вибираючи субстрат, пам'ятайте, що для гливи годиться живильне середовище тільки з листяних рослин. Це можуть бути листя, тирсу, солома, перемелені качани і так далі.
10
простерилізувати субстрату дають трохи підсохнути, грибницю змішують з субстратом в розрахунку 250 г на 10 кг вологого субстрату, щільно укладають в мішки, зав'язують і роблять кілька розрізів, щоб грибниця «дихала».
11
Мішки викладають в теплому приміщенні. Через 2 тижні можуть з'явитися перші гриби. Тоді грибниці переносять в більш прохолодне місце. Зріють гриби 5 днів, після чого їх зрізують. Через 2 тижні можна збирати другий урожай.
Корисна порада
Готові гриби зберігаються в нульовий зоні холодильника до 7 днів. У замороженому вигляді до 3 місяців.