Як утеплити кімнату.

Утеплення кімнати необхідно тоді, коли за її стіною знаходиться вулиця. Особливо це актуально в квартирах, які виходять на північну сторону. Утеплення можна проводити як зовні, так і всередині, проте перший спосіб проблематичний для квартир на верхніх поверхах.
Вам знадобиться
  • пінопласт або будь утеплювач для покриття стін, дерев'яні рейки або металевий профіль для виконання каркаса, звичайний гіпсокартон для фінішної облицювання.
Інструкція
1
Спочатку придбайте всі необхідні для роботи будматеріали: пінопласт або будь утеплювач для покриття стін, дерев'яні рейки або металевий профіль для виконання каркаса, а для фінішної облицювання підійде звичайний гіпсокартон. Пінопласт відрізняється гарною теплоізоляцією і невисокою ціною, ці якості також можна віднести і до гіпсокартону. Після цього переконайтеся в тому, що на стінах відсутні цвілі, різного роду патьоки і вогкість. Якщо є ці недоліки, усуньте їх.
2
Зачистіть робочу поверхню і за допомогою шпаклівки замажте всі щілини. Ретельно обробіть стіну спеціальним просоченням. Для поліпшення збереження дерева, прокрасьте рейки звичайною фарбою. Розташуйте їх на поверхні по горизонталі і вертикалі на відстані 60 см між собою. Дана величина зручна тим, що стандартна ширина гіпсокартону становить 120 см.
3
Нанесіть на стіну побілку з додаванням мідного купоросу, щоб запобігти цвіль і продезінфікувати поверхню. Після висихання закладіть між вийшов каркасом пінопласт або будь-який інший утеплювач. Отриману конструкцію ретельно обшийте листами гіпсокартону. Для цього придбайте саморізи довжиною близько 30-40 см. Слідкуйте за тим, щоб крок між кріпленнями був не більше півметра. Ретельно зашпаклюйте всі отримані стики між листами і стіною. Після цього покрийте поверхню ґрунтовкою і оклейте звичайними шпалерами.
4
Якщо ви вважаєте, що необхідно утеплити і підлогу, задумайтеся над встановленням спеціальних теплих підлог. Або покладіть утеплювач на підлогу, закріпіть його за допомогою ДВП, а зверху покладіть лінолеум або ковролін. Пам'ятайте, що всі процедури, пов'язані з утепленням кімнати зсередини, ведуть до зменшення площі, нехай і незначною.