Як визначити людину по зовнішності. Як потрапити в морську піхоту за контрактом.

Інтуїція допомагає відчути, яка людина насправді, незважаючи на те, як він намагається себе подати оточуючим. Людям, що не володіє проникливістю важко адекватно визначити людини по зовнішності, будь то знайома людина або новачок. Вони оцінюють співрозмовника поверхнево, за зовнішнім виглядом, за манерою триматися і поведінці. Цінителі "одежинки" не знають, чи щирий людина в спілкуванні. При бажанні можна навчитися розуміти, що ховається за зовнішнім виглядом людини, як він налаштований і про що мислить в даний момент.
Інструкція
1
Уважно спостерігайте за рухами, мімікою, жестами опонента. Вроджені, генетичні або придбані, вони розповідають про внутрішній світ господаря, бо вчиняються інстинктивно. Невербальне поведінка людей передає їх емоції і почуття. І як би людина не прагнула, яким би артистом ні, звичка все одно несвідомо вискочить назовні.
2
Відразу при зустрічі або знайомстві зверніть увагу на жести людини. Будьте впевнені, що людина, постійно що стосується однієї рукою годин, сумочки, поли піджака і т.д. або потиснути під час привітання руку за кінчики пальців, почувається невпевнено і незахищені. Долоню найпотужніший невербальний сигнал. Під час вітання, розкинуті в сторони руки і розкриті долоні, показують, що їх господар - «свій хлопець», готовий спілкуватися щиро і чесно. Людина, що ховає долоні під пахвами або в кишенях явно намагається щось приховати. Якщо при рукостисканні вашу руку розвертають долонею вниз, то хочуть висловити перевагу і домінуюче становище. Вертикальне розташування долонь при рукостисканні приймайте за довіру і повагу. Агресія і жорстокість проявляється в рукостисканні з «хрускотом». Волога і холодна долоня приветствующего видасть слабкий характер людини, навіть якщо він увійшов бадьорим впевненим кроком.
3
Придивіться під час розмови до співрозмовника. Міміка людини і жести під час бесіди підкажуть, в який момент людина говорить неправду, заінтригований бесідою, чи згоден з вами. Як зауважив доктор Десмонд Морріс, американські вчені, досліджуючи поведінки медсестер, дійшли висновку, медсестри лгавшіе пацієнту про його стан підносили руки до обличчя, ті, хто говорив правду, практично ніколи цього не робили. Руки, піднесені до обличчя - це основний жест обману. Що розповідає прикриває рот долонею, стосується кінчика носа, потирає повіки, відводить убік очі - будьте напоготові, швидше за все перед вами брехун або любитель перебільшити.
4
Підтримайте і переконайте в добрих намірах людини, яка поклала в рот палець. Зрозумійте, він шукає підтримки і схвалення від вас, навіть якщо спокійно, без надривів оповідає про щось. Про впевненість людини у власних силах, кажуть зчеплені пальці рук. Однак, побілілі кісточки на пальцях від сильного зчеплення, попереджають про ворожість або пригніченості.
5
Вдивіться уважно в очі співрозмовника. Очі багато розповідають про людину і стають сигналами в процесі спілкування. Зіниці розширюються при збудженні і звужуються при дратівливості. Вважайте надійним і відповідальним людини, чий погляд тримається на рівні ваших очей і в зоні «третього» очей. Опущений, трохи нижче ваших очей, погляд, говорить про доброзичливому настрої. Погляд скоса в поєднанні з піднятими бровами і посмішкою - сигнал зацікавленості. Насуплені і зведені на переніссі брови, опущені куточки рота, косий погляд висловлюють підозрілість, критичність або ворожість.
6
Не сумнівайтеся, ви нагнали нудьгу своєю розповіддю або виступом, якщо слухач підпер голову рукою. А ось постукування пальцями рук по столу або ніг об підлогу розумійте як нетерпіння людини. Потирають потилицю і шию люди, найчастіше налаштовані критично і негативно. Погладжування підборіддя - в основному є жестами оцінювання, прийняття рішення. Простежте за поглядом бере участь в бесіді. Якщо він вирішує завершити обговорення, то мимоволі повертається всім тілом або направляє ноги в сторону найближчого виходу.
7
Щоб комфортно відчувати себе з людиною, і не потрапити в незручне становище придивіться до кількох жестам, повадкам, позам, адже часом закриті очі говорять про втому, а не про зверхності людини. Неможливо вивчити і правильно розцінити всі ознаки, що говорять про зовнішність людини. Слід враховувати безліч різних чинників, невідповідність рухів тіла і виразу обличчя, і тільки тоді робити умовиводи щодо визначення людини по зовнішності.
Зверніть увагу
Фізичні недоліки людей або інвалідність істотно впливають на зовнішність, жести і рухи людини.
Корисна порада
Інтерпретуйте спостереження за жестами, мімікою, позами залежно від ситуації, що склалася, в сукупності з іншими невербальними сигналами, поданими людиною одночасно. Адже чухання потилиці може означати і лупа і брехня.