Як відкрити карту пам'яті.

Іноді виникає необхідність перенести файли з телефону в комп'ютер або навпаки, а підходящого кабелю або Bluetooth-брелока під рукою немає. Якщо телефон має знімну карту пам'яті, на допомогу прийде спеціальний пристрій - картрідер.
Інструкція
1
Перш, ніж приймати рішення про покупку картридера, подивіться, не вбудований він у ваш комп'ютер. Найчастіше вбудованими приладами забезпечуються ноутбуки, але сьогодні їх нерідко встановлюють і в настільні комп'ютери. Якщо у вашій машині картрідер вже є, набувати нічого не потрібно, і приступати до роботи з інформацією, що зберігається на карті, можна вже зараз.
2
При покупці картрідера звертайте увагу на ряд аспектів. Багатоформатним апарати можуть працювати з картами різних типів, але досить громіздкі. До того ж, вони вимагають використання шнура, який хоча і входить в комплект приладу, але може загубитися так само, як і шнур телефону. Його має сенс купувати в тому випадку, якщо у вас є кілька карт різних типів. Обов'язково переконайтеся, що він підтримує їх все.Одноформатние картрідери дуже малогабаритні - вони лише ненабагато більший флешки. Пріобтерать такий прилад слід того типу, який відповідає виду вашої карти памяті.Встраіваемие картрідери - завжди багатоформатним. Встановлюються вони всередину комп'ютера у відсік, призначений для дисковода. Гідність такого приладу полягає в тому, що він не може загубитися, а недолік полягає в неможливості носити його з собою і використовувати на іншому комп'ютері.
3
Якщо картрідер призначений для карт типу SD і не має окремих слотів для носіїв Mini SD і Micro SD, в нього можна все одно встановити таку карту. Досить скористатися перехідником, який зазвичай входить в її комплект. Окремо вони не продаються, тому якщо перехідник втрачений, доведеться або шукати його на аукціоні, або придбати ще одну карту невеликого об'єму.
4
Підключивши картрідер до комп'ютера, закрийте на телефоні всі програми і витягніть з нього карту (при необхідності, здійсните описану в його інструкції процедуру безпечного вилучення картки), після чого помістіть в перехідник (якщо це потрібно), а потім - у відповідний слот картрідера.Еслі на карті або переходнике є перемикач захисту від запису, розблокуйте його перед установкою в картрідер.
5
В операційній системі Linux виконайте операцію монтування карти пам'яті наступною командою: mount -t vfat/dev/sda1/mnt/sda1После цього зміст карти виявиться в папці/mnt/sda1.В операційній системі Windows карта виявиться підключеної автоматично. Зайдіть в розділ «Мій комп'ютер», серед значків в ньому знайдіть свою карту і відкрийте її.
6
Скопіюйте необхідні файли з носія в комп'ютер або в зворотному напрямку. Дізнатися про те, які дані на карті зберігаються в яких папках, можна за їх назвами, або керуючись інструкцією до телефону
7
Закінчивши обмін файлами з картою, від'єднайте її. Закрийте всі програми, які до неї зверталися, а потім в операційній системі Linux виконайте таку команду: umount/mnt/sda1В Windows здійсните безпечне вилучення карти тим же способом, яким ви зазвичай здійснюєте безпечне вилучення флешкі.После того, як обмін даними з картою припиниться (світлодіод в картрідер перестане блимати), спочатку витягніть карту з приладу, і лише потім відключіть його від комп'ютера. При необхідності вийміть носій із перехідника. При необхідності, знову увімкніть захист від запису. Потім помістіть карту назад у телефон.
Зверніть увагу
Ніколи не виймайте картку з картридера і не відключайте його від комп'ютера до припинення мигання світлодіода.