Як створити мережу між двома ноутбуками. Як створити мережу кліпу з ноутбуком.

Для створення локальної мережі між двома ноутбуками можна використовувати кілька різних варіантів. У них є свої переваги і недоліки, тому вибір залежить від вашої мети з'єднання цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, мережевий USB-адаптер.
Інструкція
1
Зазвичай два комп'ютера або ноутбука об'єднують один з одним для створення загального підключення до мережі інтернет. Давайте розглянемо кабельне з'єднання ноутбуків. З'єднайте їх мережеві адаптери між собою.
2
Природно, для цього вам буде потрібно мережевий кабель. Очевидних мінуса у такого методу два. По-перше, пропадає мобільність обох пристроїв, а по-друге, основна маса ноутбуків володіють тільки однією мережевою картою. Придбайте мережевий адаптер з USB-роз'ємом.
3
Підключіть його до одного з ноутбуків. Встановіть драйвери для цього пристрою. З'єднайте його з кабелем інтернету. Налаштуйте нове підключення до мережі інтернет. Відкрийте властивості цього підключення і виберіть вкладку «Доступ».
4
Дозвольте іншим комп'ютерам локальної мережі використовувати підключення до інтернету даного ноутбука. Відкрийте настройки першого мережного адаптера і задайте для нього постійний IP-адресу 192.168.0.1.
5
Перейдіть до налаштувань мережі другого ноутбука. У властивостях протоколу TCP/IP заповніть перше, третє і четверте поля наступними значеннями: 192.168.0.2 192.168.0.1 192.168.0.1.
6
У разі створення бездротового з'єднання ноутбуків всі вищеописані настройки будуть ідентичними. Але вам необхідно створити дане з'єднання. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступів у першого ноутбука.
7
Перейдіть до меню «Управління бездротовими мережами». Знайдіть кнопку «Додати» і натисніть її. Створіть нове підключення «комп'ютер-комп'ютер». Для цього вкажіть ім'я та пароль для доступу до мережі, а також тип безпеки.
8
Увімкніть адаптер бездротової мережі другого ноутбука. Запустіть пошук доступних мереж. Підключіться до створеної вами локальної мережі. Проведіть налаштування бездротових адаптерів обох пристроїв, як це описано в четвертому і п'ятому кроках.