Як скласти правильну дієту.

Якщо ви застосовуєте дієту , і у вас виникає постійне відчуття голоду, а худнути тіло не збирається, значить, ви керуєтеся неефективними методами. Однакових людей на планеті не існує, тому для кожної людини потрібно складати власний раціон для схуднення.
Інструкція
1
Ретельно підійдіть до складання дієти, щоб вона не завдала шкоди вашому здоров'ю. Вона повинна включати продукти: м'ясні і молочні продукти, зі зниженою жирністю, крупи, овочі, фрукти, рослинні масла. Продукти повинні бути натуральними.
2
Складіть дієту з традиційних для вашого регіону продуктів. Екзотичних продуктів відведіть другорядну роль. Враховуйте сезонність продуктів харчування.
3
Керуйтеся при складанні дієти, різноманітністю і своїми смаковими уподобаннями, для того, щоб не допустити зривів і не від'їдатися після завершення дієти. При складанні дієти врахуйте свій вік, вагу, тип конституції, рід занять, клімат.
4
Просчітатайте, щоб дієта містила 1200 ккал для жінок і 1500 ккал для чоловіків. Зниження калорійності їжі призводить до зниження обміну речовин, а це провокує набір ваги після закінчення дієти.
5
Збалансуйте своє харчування, щоб у ній були присутні всі необхідні речовини - білки, вуглеводи, жири, вітаміни, клітковина. Білки регулюють обмінні процеси, відповідають за стан шкіри і волосся, м'язів, працездатність мозку. Без жиру не засвоюються вітаміни. Клітковина надає відчуття ситості після харчування.
6
Включіть в свою дієту воду. Стакан води до їжі нормалізує травлення і обмін речовин. Випивайте її з розрахунку 30 мілілітрів на 1 кг ваги.
7
Переконайте себе харчуватися правильно і смачно після завершення дієти. Страви мають бути свіжоприготовленими, тушкованими або вареними.
8
Поєднуйте дотримання дієти з фізичною активністю. Займайтеся спортом, танцями, здійснюйте прогулянки, робіть вранці гімнастику, так ви розвинете звичку вести здоровий і правильний спосіб життя.
9
Розрахувати правильну дієту, не будучи дієтологом, є важким завданням. Можна керуватися готовими дієтами, але в ідеалі, для отримання стійкого ефекту краще звернутися до фахівця.
10
Пам'ятайте, що існують вікові періоди, коли протипоказано сідати на дієту - дівчатам, у яких формується менструальний цикл, жінкам у перед клімактеричному періоді, а також вагітним і годуючим мамам. Людина, що бажає харчуватися по дієті, обов'язково повинен бути здоровий.