Як приймати Канефрон до або після їди. Канефрон Як приймати.

« Канефрон » є комбінованим засобом рослинного походження, що застосовуються для лікування захворювань сечовивідних шляхів та нирок. Він призначається як протизапальний і сечогінний засіб. Завдяки натуральному складу і відсутності протипоказань, препарат може використовуватися у всіх вікових групах.
Інструкція
1
«Канефрон» містить тільки натуральні компоненти: траву золототисячника, листя розмарину, корінь любистку і шкірку плодів шипшини. Ліки призначається не тільки для лікування нефриту і циститу, але і для профілактики сечокам'яної хвороби. «Канефрон» випускається в таблетках і краплях і може застосовуватися як самостійний засіб, так і в складі комплексної терапії.
2
Немовлятам показаний щоденний триразовий прийом препарату по 10 крапель за раз. Перед вживанням змішайте ліки з будь-якою рідиною (вода, чай, грудне молоко, молочна суміш, сік). Дітям у віці 1-5 років призначається по 15 крапель на один прийом тричі на день. Разова доза для дітей з 5 років становить 25 крапель, також три рази на день. Дозування для дорослих в два рази більше - 50 крапель за раз, кратність прийому та ж - тричі на день. Перед застосуванням не забувайте струшувати флакон з ліками. У деяких випадках в ньому утворюються пластівці. Це, так само як і помутніння рідини, не впливає на ефективність препарату.
3
Прийом таблеток дозволений тільки з п'ятирічного віку. Дітям призначається по одному драже «Канефрона» тричі на день, дорослим - по два.
4
Приймайте «Канефрон» не менше півтора місяців після поліпшення стану. Це необхідно для закріплення ефекту і запобігання рецидиву хвороби.
5
«Канефрон» можна приймати в будь-який час доби, незалежно від прийому їжі. Препарат добре засвоюється і має виражений лікувальний ефект в будь-якому випадку.
6
Приймайте «Канефрон» одночасно з антибактеріальними препаратами (якщо це призначено лікарем). «Канефрон» посилює дію антибіотиків, завдяки чому одужання настає набагато швидше.
Зверніть увагу
Людям, позбутися алкогольної залежності, не рекомендовано застосування крапель. Це пов'язано з тим, що в їх складі є етиловий спирт.